Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Vlaštovka pro štěnátka

Vybírat hračky pro ty nejmenší je obrovská zodpovědnost. Musíte totiž pamatovat na jejich křehké tlamičky a zoubky v nich. S hračkou z kolekce pro štěňátka nemusíte mít obavy. Originální pojetí i promyšlená textura štěňátko zabaví, zároveň mu pomůže jemně namasírovat svědící dásně.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
85 Kč

Promyšlený design, který nefunguje jen pro létání

Vlaštovka je vyrobená z měkkého kvalitního latexu a v případě, že ji štěně prožene blátem nebo prostě jen oslintá, ji stačí opláchnout pod tekoucí vodou. Tvar i minimální váha umožňují mláděti pohodlné nošení i žužlání. Jemná textura masíruje svědící dásně a umožňuje štěňátku plně uspokojit svůj žvýkací reflex. Stejně jako jsou samé překvapení malí pejsci, nechte se překvapit i tím, jakou barvu hračky vám doručíme.

Uvnitř nahmatáte pískátko, abyste vybudili pejska ke společné hře ještě snadněji. Podívejte se i na další hračky ze stylové kolekce hraček určeným štěňátkům, jako je například obláček, tlapička s rukojetí či lodička

Italská značka Ferribiella je na slovo vzatým odborníkem na psí zábavu. Při výrobě hraček se inspiruje různými potravinami, díky čemuž si získává jak srdce pejsků, tak páníčků po celém světě. Na BiBi FOOD tak můžete narazit na hračky v podobě italských labužnických sýrů Provolone, Burrata nebo Toma, klobásky Salsiccia, ale taky na pískací meloun, zmrzku, kuřecí stehno a lilek.

Hračka je určená výhradně štěňátkům. Pamatujte, že nezničitelné hračky neexistují. Nezapomeňte vždy vybírat tak, aby odpovídaly temperamentu a charakteru vašeho mazlíčka. Zábava by se měla vždycky konat pod dohledem páníčka! 

Hodí se vědět:

  • materiál: latex,
  • rozměry: 7 x 12 x 3 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu