Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Labužnický Ementál

Labužnický sýr Toma zabaví pejsky v italském stylu! Hračka ze speciální řady značky Ferribiella je z měkkého latexu a píská, takže pejska vyburcuje ke hře. Má podobu oblíbeného typu italských sýrů. Dodejte hraní italský šmrnc stylovými hračkami!

Můžeme doručit do:
5.6.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
125 Kč
Kategorie: Hračky gumové, balónky a aportovací
Hmotnost: 0.08 kg

Pískací sýr sympatického tvaru jen tak neomrzí!

Italská značka Ferribiella poslala do světa řadu Emporio inspirovanou oblíbenými (nejen) italskými potravinami. Díky tomu u nás můžete narazit na hračky v podobě labužnických sýrů Provolone Burrata nebo klobásek Salsiccia, ale taky na pískací meloun, zmrzku, kuřecí stehno, lilek nebo čokoládový bonbón

Sýry typu Toma mají mraky mutací podle místa, ve kterém byly vyrobené. Obvykle jsou z kravského mléka, na okrajích mají tvrdou krustu a hodí se k nim ovoce, používají se však například i k zapékání. Pokud jde o tuto napodobeninu pro pejsky, je z odolného latexu a při zmáčknutí píská, takže si s ní užije spoustu legrace! A nezapomeňte na další neoddiskutovatelnou výhodu - hračka svým designem nepobaví jen pejska, ale i přihlížející dvounožce!

Co se hodí vědět:

  • materiál: latex,
  • rozměr: 11 x 7 x 6 cm,
  • váha: 50 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu