Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Sýr Provolone

Sýr Provolone je skvělý jak na přetahování, tak na aport. Pískací hračka ze speciální řady značky Ferribiella je z měkkého latexu a opatřená odolným lanem. Inspirovala se oblíbeným italským sýrem hruškovitého tvaru, podobným známější mozzarelle. Přivítejte doma kousek Itálie stylovými hračkami, které povyšují psí zábavu na něco víc!

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
145 Kč

Aportujte klasickým italským sýrem!

Italská značka Ferribiella poslala do světa řadu Emporio inspirovanou oblíbenými (nejen) italskými potravinami. Díky tomu u nás můžete narazit na hračky v podobě labužnických sýrů Burrata a Toma nebo klobásek Salsiccia, ale taky na pískací meloun, zmrzku, kuřecí stehno, lilek nebo čokoládový bonbón

ferribiella_italiano_provolone

Provolone je v reálné podobě stařený těstovinový sýr filata a pochází z Kampánie u Vesuvu. Dodnes na něj narazíte jak v Itálii, tak v dalších městech. Pokud jde o ten na hraní pro psy, je vrobený z odolného latexu, opatřený pevným provázkem na házení a píská. Dalším neopomenutelným benefitem je to, že originální pojetí hračky pobaví nejen psa, ale vykouzlí úsměv i na tvářích dvounožců.

Co se hodí vědět:

  • materiál: latex,
  • rozměr: 7,5 x 4,2 x 13 cm,
  • váha: 95 g.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu