Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Hračka z žinylkové látky a gumy uvnitř skrývá další překvapení - pískátko.

Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
220 Kč

Ferribiella je italská značka, která vyrábí doplňky pro psy a kočky již téměř 40 let! Tradice, profesionalita a bláznivý design. Designéři jsou ve svých vizích velmi originální. Tak vznikla geniální psí hračka ve tvaru ... vodního melounu :) 

Šťavnatý meloun svádí ke hře se svým mazlíčkem. Bude perfektní jak doma, tak venku. Darujte svému psovi dárek, který ho jistě zaujme a povzbudí ho ke hře na mnoho hodin. 

Meloun-láska (hračka samozřejmě) čas začít :) 

 

Pamatujte, že neexistují žádné nezničitelné hračky. Hračky by měly být vybírány podle temperamentu a schopností našeho mazlíčka. 

 

Materiál: Ženylková látka, guma

Rozměry:  13 x 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu