Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

O nás

bibi-onas-header

Kdo jsme?

BiBi FOOD vznikla roku 2020. Zakladatelka a milovnice zvířat viděla změny spojené se stravou na svých pejscích a věděla, že musí předat poselství dál. Obchod se jmenuje po její milované fence bernského honiče Beátce, řečené Bibi. Lidé, kteří se k dnes již zaběhnutému brandu připojí, mají zvířata na prvním místě. Proto si buďte jistí, že ať vám odpoví na zprávu nebo zvedne telefon kdokoliv, je to srdcař se solidním background relevantních zkušeností.

o-nas-face2face

Co děláme?

 

V BiBi FOOD připravujeme menu z čerstvé zeleniny, ovoce, bylinek a masa tak, aby pejskům dodávala v každém potřebné živiny a energii. Žádné chemikálie, žádné konzervanty. Jídlo je nakouskované na malé dílky a tepelně upravené v páře tak, aby bylo pro pejsky snadno stravitelné, a zároveň nepřicházelo o živiny. Každý z osmi receptů vznikl ve spolupráci s veterináři a odborníky na psí zažívání. Meníčka zákazníci objednají online. Ekologicky zabalené jídlo cestuje z pražského sídla BiBi FOOD prostřednictvím kurýrních služeb. Doručujeme kamkoliv po republice, aby se páníci mohli s čistým svědomím věnovat ostatním věcem. 

 

beata-bara

 

Proč to děláme?

 

Cílem bylo nabídnout vyváženou, zdravou, chutnou a cenově dostupnou stravu s vlídným zákaznickým servisem a doručením až domů jako alternativu k tradičním krmivům. Od krmení se odvíjí kondice, zdravotní stav i nálada pejska, avšak mazlíčci potřebují víc než to. Proto na našem e-shopu najdete nekonvenční psí potřeby brandů se stejnou filozofií, jako je ta naše. Jsme neustále ve střehu, a jakmile se na trhu napříč Evropou objeví pamlsky, doplňky stravy, pelíšky nebo kosmetika, která může našim čtyřnohým kamarádům změnit život k lepšímu, zajistíme, aby byla českým zákazníkům na dosah. 

 

Vnímáme jako své poslání bořit mýty a šířit názorovou osvětu ohledně psí stravy. Zlepšujeme kvalitu života zvířat a prodlužujeme společný čas páníčků a psů navzdory působení rafinovaných reklamních taktik bezohledných koncernů. Je to zodpovědná, náročná a nekonečná úloha. Ale něco tak smysluplného, jako je tandem člověka a psa, za to rozhodně stojí.

Náš team

Zpět do obchodu