Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

O nás

bibi-onas-header

Založili jsme BiBi food, aby byli naši psi zdravější
a šťastnější. A pak jsme si řekli, že se s Vámi o tajemství
psího štěstí podělíme.

Věříme, že si kvalitní jídlo zaslouží celá rodina, včetně čtyřnohých členů. Naše filozofie je jednoduchá – příprava psí stravy na míru. Ingredience i samotné jídlo průběžně testujeme a vylepšujeme. Protože jedině čerstvé, přírodní suroviny a šetrně zpracované jídlo, které není plné rafinovaných uhlohydrátů udržuje radostné vrtění ocáskem.

o-nas-face2face

Je skutečně důležité, aby vaši psi dostali spoustu toho, co opravdu potřebují. Klíčový je pro ně správný poměr mezi vápníkem a fosforem, stejně tak mezi omega 6 a omega 3 mastnými kyselinami. Naše nutričně vyvážené recepty mají všechny výhody domácího jídla. Obsahují minimálně 60% čerstvého masa, ovoce, zeleniny i superpotravin. Člověk by skoro řekl “jako od maminky”. To vše pod dohledem našeho veterináře a odborníka na psí stravu.

 

beata-bara

 

Bibi (Beátka) a Bery von Bernský honič jsou princezny Báry, zakladatelky BiBi food. Do party přibraly útulkáčka Kejsi (shitzu), které se ve smečce moc líbí a učí jí pravidla lovu. Kejsi se role ujala velmi zodpovědně, zvládá se udržet už k první zatáčce :). Jejich mlsné jazýčky jsou finálním faktorem pro podobu receptůr. Je to zodpovědná a namáhavá práce a po takové je třeba si řádně odpočinout.

Náš team

Zpět do obchodu