O nás

 

Založili jsme BiBi food, aby byli naši psi zdravější a šťastnější. A pak jsme si řekli, že se s Vámi o tajemství psího štěstí podělíme.

Věříme, že si kvalitní jídlo zaslouží celá rodina, včetně čtyřnohých členů. Naše filozofie je jednoduchá – příprava psí stravy na míru. Ingredience i samotné jídlo průběžně testujeme a vylepšujeme. Protože jedině čerstvé, přírodní suroviny a šetrně zpracované jídlo, které není plné rafinovaných uhlohydrátů udržuje radostné vrtění ocáskem.

 

Je skutečně důležité, aby vaši psi dostali spoustu toho, co opravdu potřebují. Klíčový je pro ně správný poměr mezi vápníkem a fosforem, stejně tak mezi omega 6 a omega 3 mastnými kyselinami. Naše nutričně vyvážené recepty mají všechny výhody domácího jídla. Obsahují minimálně 60% čerstvého masa, ovoce, zeleniny i superpotravin. Člověk by skoro řekl “jako od maminky”. To vše pod dohledem našeho veterináře a odborníka na psí stravu. 

 
 
 
 
 

 

Bibi (Beátka) a Bery von Bernský honič jsou princezny Báry, zakladatelky BiBi food. Do party přibraly útulkáčka Kejsi (shitzu), které se ve smečce moc líbí a učí jí pravidla lovu. Kejsi se role ujala velmi zodpovědně, zvládá se udržet už k první zatáčce :).  Jejich mlsné jazýčky jsou finálním faktorem pro podobu receptůr. Je to zodpovědná a namáhavá práce a po takové je třeba si řádně odpočinout.

 

 

Náš Team

Bára & Bibi
je srdce celého projektu. Milovnice všeho živého, nejvíce však pejsků a koní. Má spousty nápadů, které posléze dotahuje Michal (protože je chytřejší :))
Michal & Pluto
milovník Pluta a muž mnoha talentů. Pokud se něco pokazí je to obvykle ten správný člověk, který si se vším poradí.
MVDr. Oto Huml & Máša
Náš veterinář, který je nepostradatelnou součásti našeho týmu. Po absolvování VFU Brno nastoupil na oddělení dietetiky Státního veterinárního ústavu (Vedilab) v Plzni, kde pracuje dodnes. V letech 2001 – 2005 působil jako prezident ČAVLMZ.  
Štěpán & Alvin
poradce v oblasti technologie přípravy a vaření s mnohaletými zkušenostmi v této oblasti. Člověk plný elánu a energie stále s dobrou náladou. Vaří skvěle a ví co dělá. 
Bára & Rambousek
naše kreativní tvář, která nacítila naše požadavky, představy a zhmotnila je vizuálně. Dala BiBi foodu tvář a vlastní vizuální identitu. Jednoduše řečeno šikovná, chytrá, hezká, talentovaná……
Petr
marketingový guru, má na starosti marketingovou a PR strategii BiBi brandu.