Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

O nás

bibi-onas-header

Založili jsme BiBi food, aby byli naši psi zdravější
a šťastnější. A pak jsme si řekli, že se s Vámi o tajemství
psího štěstí podělíme.

Věříme, že si kvalitní jídlo zaslouží celá rodina, včetně čtyřnohých členů. Naše filozofie je jednoduchá – příprava psí stravy na míru. Ingredience i samotné jídlo průběžně testujeme a vylepšujeme. Protože jedině čerstvé, přírodní suroviny a šetrně zpracované jídlo, které není plné rafinovaných uhlohydrátů udržuje radostné vrtění ocáskem.

o-nas-face2face

Je skutečně důležité, aby vaši psi dostali spoustu toho, co opravdu potřebují. Klíčový je pro ně správný poměr mezi vápníkem a fosforem, stejně tak mezi omega 6 a omega 3 mastnými kyselinami. Naše nutričně vyvážené recepty mají všechny výhody domácího jídla. Obsahují minimálně 60% čerstvého masa, ovoce, zeleniny i superpotravin. Člověk by skoro řekl “jako od maminky”. To vše pod dohledem našeho veterináře a odborníka na psí stravu.

 

beata-bara

 

Bibi (Beátka) a Bery von Bernský honič jsou princezny Báry, zakladatelky BiBi food. Do party přibraly útulkáčka Kejsi (shitzu), které se ve smečce moc líbí a učí jí pravidla lovu. Kejsi se role ujala velmi zodpovědně, zvládá se udržet už k první zatáčce :). Jejich mlsné jazýčky jsou finálním faktorem pro podobu receptůr. Je to zodpovědná a namáhavá práce a po takové je třeba si řádně odpočinout.

Náš team

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení