Jak to funguje

Více lásky
Více energie
Více let
1 den
Z Vašeho psa se v kuchyni při otevření krabičky BiBi stává šelma skákající mnohem výše, než obvykle? Při konzumaci jídla to vypadá, že se připravuje na stíhačku ve vylizování misky?
Je nám líto, ale na toto si budete muset zvyknout. Je to jeden z vedlejších efektů delikátního a chutného psího jídla od BiBi.
2 týdny
Někdy stačí opravdu krátká doba na to, abyste poznali správnost svého rozhodnutí.
Váš pejsek je čilejší a bobečky má menší a méně často? Ne, není to další zdravotní problém. Naopak. Střeva Vašeho pejska začínají konečně fungovat tak, jak mají a Váš pejsek si bere z výživy vše, co potřebuje.
1 měsíc
Lesklá srst Vašeho psa, které Vás při procházkách venku tak oslňuje už není jen záležitost pár hodin po koupání. Kožní problémy Vašeho alergika se zklidňují a vy máte nejen správně vyživeného, ale i krásnějšího psa.
3 měsíce
Vytrvat se vyplatí. Z vašeho psa se stává vitální, veselý pes v kondici, o jaké by předtím mohl leda snít. Lehká výživná strava, perfektní vyměšování a stále dobrá nálada dělá z Vašeho pejska konečně opravdového parťáka pro společné chvíle pohody.
6 měsíců
S veterinářem si už nemusíte tykat a Váš pes přestává potřebovat léky... A vy začínáte svému pejskovi tak trochu závidět.