Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Italské klobásky SALSICCIA

Je libo přetahovací a aportovací klobásky Salsiccia? Hračka ze speciální řady značky Ferribiella je z měkkého latexu a opatřená odolným lanem. Inspirovala se oblíbenou italskou klobáskou, pro kterou má snad každý region speciální variantu. Pozvěte si domů Itálii v podobě stylových hraček, které pobaví nejenom vašeho pejska!

 

 

 

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
215 Kč

Salsiccia klobásky pro vrtící ocásky!

Italská značka Ferribiella poslala do světa řadu Emporio inspirovanou oblíbenými (nejen) italskými potravinami. Díky tomu u nás můžete narazit na hračky v podobě labužnických sýrů Provolone, Burrata nebo Toma, ale taky na pískací meloun, zmrzku, kuřecí stehno, lilek nebo čokoládový bonbón

ferribiella_italiano_provolone

Klobásky Salsiccia připevněné na kvalitním laně jsou předurčené k plachtění vzduchem při aportu nebo k poměřování sil v přetahování. Originální pojetí hračky navíc pobaví nejen psa, ale vykouzlí úsměv i na tvářích dvounožců. Klobásky nepískají, takže se nemusíte bát, že by vás mohl pejsek přivést k šílenství mačkáním hračky.

Co se hodí vědět:

  • materiál: latex,
  • rozměr: 5 x 55 x 4,5 cm,
  • váha: 106 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu