Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Lilek pískací

Lilek je vyroben z TPR - termoplastické pryže. Je flexibilní. Výstupky (nepravidelný tvar) umožňují jemnou masáž psích zubů. 

Můžeme doručit do:
24.3.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
155 Kč

érie Veggie jsou zajímavé doplňky pro psy navržené pro tu nejlepší zábavu pod sluncem. Italský temperament se snoubí s pohodlnými řešeními. Lilek pro psa? Samozřejmě! 

Fialový lilek je návrh pro skutečné specialisty na psí hry - uvnitř má hlasité pískátko , což je opravdová výzva. Navíc plave na vodě. 

Otvor v zelené části umožňuje připevnit hračku na provázek a vytvořit aportovací hračku. 

Psí hračka Veggie je skvělý dárek pro psa. Originalita je základ! 

 

Pamatujte, že neexistují žádné nezničitelné hračky, pamatujte, že výrobek vybírejte podle váhy, věku a povahy psa. Zábava by měla probíhat pod kontrolou a péčí majitele.

 

Materiál: TPR, TPR pěna

Rozměry: 14 x 7 x 5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu