Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Lilek pískací

Zábava inspirovaná zeleninou má úplně jinou šťávu! Hračka z dílny odborníků na doplňky pro psy Ferribiella navíc nabízí pejskům mnohem více, než konvenční produkty na hraní. 

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
155 Kč

Multifunkční lilek nejen pro milovníky zeleniny! 

Lilek ze série Veggie je z pružné termoplastické pryže a jeho nepravidelná textura při hraní jemně masíruje dásně, z čehož mají obzvláště štěňátka velké potěšení. Zelenina má uvnitř hlasité pískátko pro maximální potěšení ze hry. Vezměte lilek k vodě a uvidíte, že umí plavat na hladině. Na hračce je navíc malý otvor na provázek, který ji promění v aportovací lilek. Tohle je prostě záležitost pro opravdové fajnšmekry!

Italská značka Ferribiella je na slovo vzatým odborníkem na psí zábavu. Při výrobě hraček se inspiruje různými potravinami, díky čemuž si získává jak srdce pejsků, tak páníčků po celém světě. Na BiBi FOOD tak můžete narazit na hračky v podobě italských labužnických sýrů Provolone, Burrata nebo Toma, klobásky Salsiccia, ale taky na pískací meloun, zmrzku či kuřecí stehno.

Pamatujte, že žádné nezničitelné hračky neexistují. Nezapomeňte vždy vybírat tak, aby odpovídaly temperamentu a charakteru vašeho mazlíčka. Zábava by se měla vždycky konat pod dohledem páníčka! 

Hodí se vědět:

  • materiál: TPR, TPR pěna,
  • rozměry: 14 x 7 x 5 cm. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu