Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Zmrzlina s pískátkem

Zmrzlina z dílny značky Ferribiella není jen další obyčejná plyšová hračka. Hned na první dotek vám bude jasné, že žinylková látka, guma a pevná výplň vydrží mnohem víc, než jiné hračky tohoto druhu. Uvnitř je i pískátko, abyste čtyřnohého přítele povzbudili ke společné hře i jinak než slovy.

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
253 Kč
Kategorie: Hračky plyšové a látkové
Hmotnost: 0.81 kg

Tahle zmrzlina jen tak neroztaje!

Italská značka Ferribiella poslala do světa řadu Emporio inspirovanou oblíbenými (nejen) italskými potravinami. Díky tomu u nás můžete narazit na hračky v podobě labužnických sýrů Burrata a Toma nebo klobásek Salsiccia, ale taky na pískací melounkuřecí stehno, lilek nebo čokoládový bonbón.

Jednou z takových hraček je i pevná žinylková zmrzlina, která navíc píská. 

Pamatujte, že žádné nezničitelné hračky neexistují. Nezapomeňte vždy vybírat tak, aby odpovídaly temperamentu a charakteru vašeho mazlíčka. Zábava by se měla vždycky konat pod dohledem páníčka! 

Hodí se vědět: 

  • materiál: žinylková látka, guma,
  • rozměry:  16 x 7 x 5 cm.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu