Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Zmrzlina s pískátkem

Hračka pro pejska zmrzlina je vyrobena z žinylkové látky a pevné gumy. Uvnitř ukrývá pískátko, které vašeho mazlíčka jistě zaujme ještě více. Je vhodna pro pejsky, kteří potřebují více odolné hračky a je navržen tak, aby vydržel déle než 5 minut :-).

Můžeme doručit do:
5.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
253 Kč
Kategorie: Hračky plyšové a látkové
Hmotnost: 0.81 kg

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro vašeho pejska? Připadají si všechny hračky podobné? Je čas to změnit! Představujeme italskou značku Ferribiella, která je již známá po celé Evropě. Originální projekty v kombinaci s kvalitou a bezpečností. 

Naše hračkářská zmrzlina je navíc úsměvná, takže je ještě sladší;) Vypadá moc roztomile. S radostí se stane oblíbenou hračkou vašeho psa!   

 Pamatujte, že neexistují žádné nezničitelné hračky. Hračky by měly být vybírány podle temperamentu a schopností našeho mazlíčka. 

 

Materiál: Ženylková látka, guma

Velikost: 16X7X5CM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu