Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kuřecí stehno s pískátkem

Tohle kuřecí stehno vydrží pejskovi déle než na večeři. Uvnitř je navíc pískátko, abyste mohli pejska vyburcovat ke společné hře. Pobavte originálním pojetím hračky nejen svého čtyřnohého kamaráda!

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
125 Kč

Originální design na doma i na ven!

Italská značka Ferribiella výrábí hračky a doplňky pro psy a kočky už přes 40 let. Tradice však neznamená, že se drží při zemi, právě naopak. Designéři se nebojí odvážných tvarů a originálních nápadů, takže produkty baví zvířata i páníčky.

Jednou z takových hraček je i kuřecí stehýnko, které navíc píská. Přihoďte k němu i hranolky a BBQ omáčku ze stejné kolekce, protože co by bylo stehýnko bez pořádné přílohy! Hodí se pro společné dovádění na doma i venkovní aportování.

Pamatujte, že žádné nezničitelné hračky neexistují. Nezapomeňte vždy vybírat tak, aby odpovídaly temperamentu a charakteru vašeho mazlíčka. Zábava by se měla vždycky konat pod dohledem páníčka! 

Hodí se vědět: 

  • materiál: plátno, polyester,
  • rozměry: 20 x 11 x 5 cm.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu