Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Sýr Burrata s listy bazalky

Italský národní poklad jako hračka pro psa? Proč ne! Pískací hračka ze speciální řady značky Ferribiella je z měkkého latexu a inspirovala se oblíbeným italským sýrem ve tvaru měšce, který si lidé často pletou s mozzarellou. Burrata se nemusí vyjímat jenom na talíři. Pozvěte si s ní domů kousek Itálie a zabavte pejska stylově.

Můžeme doručit do:
15.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
135 Kč

Italské hračky inspirované potravinami slibují pořádné sousto zábavy!

Italská značka Ferribiella poslala do světa řadu Emporio inspirovanou oblíbenými (nejen) italskými potravinami. Díky tomu u nás můžete narazit na hračky v podobě labužnických sýrů Provolone Toma nebo klobásek Salsiccia, ale taky na pískací meloun, zmrzku, kuřecí stehno, lilek nebo čokoládový bonbón

ferribiella_italiano_provolone

Burratu považují Italové za národní poklad. Vzniká stejně jako mozzarella, pak je ale naplněn ještě tekutější směsí. Název pochází od slova burro, italsky máslo. Její latexová verze slibuje spoustu šťavnaté zábavy a pískátko uprostřed, které vašeho pejska správně rozdovádí. Hračky řady Emporio jsou oblíbené i proto, že nezabaví jenom pejsky, ale i přihlížející dvounožce.

 

Co se hodí vědět:

  • materiál: latex,
  • rozměr: 8,5 x 11 x 8 cm,
  • váha: 60 g.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu