Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Ferribiella tlapička pro štěňátka

Bez pískátka!!! Vybírat hračky pro ty nejmenší je obrovská zodpovědnost. Musíte totiž pamatovat na jejich křehké tlamičky a zoubky v nich. Při přetahování by si štěňátka neměla ublížit, aby jim nenarostly křivé zoubky, zároveň je potřeba pamatovat na hygienu. Co spojit starost o obojí do roztomilé hračky z nejkvalitnějšího latexu?

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
95 Kč

Pohrát si se štěnětem bezpečně a stylově? Tlapku na to!

Hračka s tlapičkou s rukojetí je vyrobená z měkkého kvalitního latexu. Má vkusný design, zároveň je velmi funkční. Promyšlený tvar umožňuje štěňátku pustit se pořádně do hry a přitom si vyčistit své malé mléčné zoubky a udržovat tlamičku hygienicky čistou

Uvnitř nahmatáte pískátko, abyste vybudili pejska ke společné hře ještě snadněji. Podívejte se i na další hračky ze stylové kolekce hraček určeným štěňátkům, jako je například obláček, "papírová" vlaštovka či lodička

Italská značka Ferribiella je na slovo vzatým odborníkem na psí zábavu. Při výrobě hraček se inspiruje různými potravinami, díky čemuž si získává jak srdce pejsků, tak páníčků po celém světě. Na BiBi FOOD tak můžete narazit na hračky v podobě italských labužnických sýrů Provolone, Burrata nebo Toma, klobásky Salsiccia, ale taky na pískací meloun, zmrzku, kuřecí stehno či lilek.

Hračka je určená výhradně štěňátkům. Pamatujte, že nezničitelné hračky neexistují. Nezapomeňte vždy vybírat tak, aby odpovídaly temperamentu a charakteru vašeho mazlíčka. Zábava by se měla vždycky konat pod dohledem páníčka! 

Hodí se vědět:

  • materiál: latex,
  • rozměry: 6 x 12,5 x 3 cm. 

Pro páníčka i pejska je překvapení, jakou tlapičku vám doručíme!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu