Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Obláček pro štěnátka

Věnujte dnes svému štěňátku jedinečnou hračku z kolekce vytvořené pro štěňata! Okouzlující obláček je vyroben z pružného, ​​měkkého a především pro zvířata bezpečného latexu.

Můžeme doručit do:
5.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
69 Kč

Nízká hmotnost a velikost dávají štěněti příležitost žvýkat a žvýkat, stejně jako pohodlně přenášet hračku a zachytit ji během letu.
Navíc je hračka bezpečná pro psí zuby, skvěle masíruje dásně při změně prvních zoubků na trvalé.

Roztomilý obláček je hračka, která dokonale naplňuje potřebu žvýkat a kousat zejména v prvních měsících života a umožňuje tak vašemu mazlíčkovi skvělou zábavu.

V případě znečištění jej stačí opláchnout pod tekoucí vodou s použitím šetrných a pro zvířata bezpečných čisticích prostředků.

Pamatovat! Neexistují žádné nezničitelné hračky! Zábava by měla vždy probíhat pod dohledem majitele. Hračky by měly být vybírány podle věku, povahy a temperamentu vašeho mazlíčka!

Rozměry: 10 x 7 x 5 cm

Upozorňujeme, že barva hračky je dodávána náhodně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu