Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Mrkev s pískátkem

Charakteristický tvar vašeho mazlíčka jistě zaujme. Navíc má uvnitř velmi hlasitý pískot Spousta zábavy zaručena! Plave na vodě.

Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
199 Kč
Kategorie: Hračky gumové, balónky a aportovací
Hmotnost: 0.13 kg

Ferribiella je výrobcem doplňků pro psy a kočky. Již téměř 40 let vytváří produkty, které nejlépe vyhovují potřebám zvířat. Navíc kladou velký důraz na zajímavý design. 

Italský temperament a originalita! Představujeme sérii hraček pro psy Veggie. 

Mrkev je vyrobena z pružného TPR (termoplastická pryž). Nepravidelná textura nutí mazlíčka při hře jemně masírovat dásně. Má malý otvor, na který můžeme připevnit např. provázek a vytvořit aportovací hračku.  

Pamatujte, že neexistují žádné nezničitelné hračky, pamatujte, že výrobek vybírejte podle váhy, věku a povahy psa. Zábava by měla probíhat pod kontrolou a péčí majitele.

 

Rozměry: 20 x 6,5 x 4,5 cm

Materiál: TPR, TPR pěna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu