Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Makronka pískací

Chuť na něco sladkého? Oslaďte si život makronkami, ze kterých pejsek nepřibere ani deko! Barevná hračka z dílny značky Ferribiella má pískátko i styl, takže rozhodně nesmí chybět mezi hračkami vašeho drahouška.

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
125 Kč

Postarejte se o ty nejsladší zážitky z hraní!

Italská značka Ferribiella je na slovo vzatým odborníkem na psí zábavu. Při výrobě hraček se inspiruje různými potravinami, díky čemuž si získává jak srdce pejsků, tak páníčků po celém světě. Na BiBi FOOD tak můžete narazit na hračky v podobě italských labužnických sýrů Provolone, Burrata nebo Toma, klobásky Salsiccia, ale taky na pískací meloun, zmrzku, kuřecí stehno či lilek

Makronky jsou v prodeji jednotlivě, ale můžete si klidně objednat 4 a mít všechny. Pro páníčka i pejska je zároveň překvapení, jakou makronku vám doručíme! Avšak nejlepší je mít celou sadu včetně stylové krabičky. Uvnitř nahmatáte pískátko, které jen umocní fantastický zážitek z hraní.

Pamatujte, že žádné nezničitelné hračky neexistují. Nezapomeňte vždy vybírat tak, aby odpovídaly temperamentu a charakteru vašeho mazlíčka. Zábava by se měla vždycky konat pod dohledem páníčka! 

Hodí se vědět:

  • materiál: latex,
  • rozměry: Ø7,5 x 3 cm. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu