Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.
!!! DOPRAVA ZA 1 Kč !!! Akce na dopravu PPL Parcelshop do 30.11.2022

Makronka pískací

Čas na odpolední odpočinek, kávu a sladké makronky.

Můžeme doručit do:
29.11.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
125 Kč

Ferribiella vytvořila krásnou kolekci makronek pro psy! Ale v tomto krásném balení jsou sušenky, které jsou pro psa bezpečné, protože neobsahují umělé přísady, cukr nebo škodlivé přísady. Cookies jsou opravdu krásně psí hračky vyrobené z nejkvalitnějšího silikonu. Uvnitř je pískátko, díky kterému je hračka pro vašeho psího milovníka sladkostí ještě zajímavější.

Cookies jsou určeny pouze pro lidi s velkým smyslem pro humor. Italové velmi dobře vědí, jak vytvořit jemné, krásné a rozkošné doplňky pro naše psí kamarády.
Makronky se prodávají pouze v sadách po kuse dle náhodného výběru.


Pamatujte, že hračky by měly být vždy vybírány v souladu s temperamentem a povahou domácího mazlíčka. Zábava by měla vždy probíhat pod neustálou kontrolou majitele.

 

Materiál: Latex

Rozměry: Ø7,5 x 3 cm

Makronky jsou v prodeji jednotlivě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu