Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kukuřice pískací

Hračka je vyrobena z pružného TPR materiálu (termoplastická pryž). Je odolný vůči psím zubům. Jeho nepravidelný tvar navíc umožňuje jemnou masáž psích dásní při hře. 

Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
155 Kč

Italská značka Ferribiella je výrobcem psích doplňků. Kromě italského temperamentu velmi rádi překvapují. Před vámi série hraček Veggie - v hlavní roli paní Kukuřice. 

Paní Kukuřice má velké tajemství, které váš mazlíček rychle objeví – velmi hlasitě vrže  a plave na vodě. 

Perfektní hračka, kterou si vezmete s sebou ven. Speciální otvor umožňuje připevnit jej například na provázek a použít jako appport nebo někam připevnit. 

 

Pamatujte, že neexistují žádné nezničitelné hračky, pamatujte, že výrobek vybírejte podle váhy, věku a povahy psa. Zábava by měla probíhat pod kontrolou a péčí majitele.

 

Materiál: TPR, pianka TPR

Rozměry: 13, x 8 x 4,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu