Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Donut pískací hračka

Donut je nabídka pro milovníky těchto sladkých, barevných a jedinečných pochutin.

Můžeme doručit do:
24.3.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
155 Kč

Hračka ze série sladkých sušenek byla vytvořena pro skvělou zábavu našich psích kamarádů. Díky použití nejkvalitnějšího latexu vám hračka umožňuje ji volně žvýkat, házet nebo nosit. Díky pískátku uvnitř - zábava je ještě zajímavější a vzrušující.
Italové milují jídlo, takže se nikdo nesmí divit, že vytvářejí tak krásné a dokonale reprodukované návrhy pro naše psí společníky.

Donuty jsou krásně zdobené - každý je jiný, sladké a neobvyklé barvy!
Barevnost se prodává dle náhodného výběru.

Pamatujte, že neexistují žádné nezničitelné hračky, zábava by měla vždy probíhat pod kontrolou a péčí majitele. Hračky by měly být vybírány v souladu s věkem, temperamentem a povahou domácího mazlíčka

 

Materiál: Latex

Rozměry: Ø10,5 x 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu