Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Croissant pískácí

Hračka pro psy inspirovaná populárním francouzským pečivem má rozhodně delší trvanlivost, než její předloha, a to díky pevné struktuře latexu. Ten má navíc tu výhodu, že je bezpečný pro psí zoubky a dásně. A navíc po zakousnutí uslyšíte parádní písknutí!

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
245 Kč

Naservírujte pejskovi zábavu ve francouzském stylu!

Hračka pro psa Croissant od Ferribielly se vašemu miláčkovi postará o zábavu u aportování nebo při takovém tom domácím žvýkáníčku. Páníčkům navíc zajišťuje neskonalé potěšení z výhodné investice do originální zábavy.

Italská značka Ferribiella je na slovo vzatým odborníkem na psí zábavu. Při výrobě hraček se inspiruje různými potravinami, díky čemuž si získává jak srdce pejsků, tak páníčků po celém světě. Na BiBi FOOD tak můžete narazit na hračky v podobě italských labužnických sýrů Provolone, Burrata nebo Toma, klobásky Salsiccia, ale taky na pískací meloun, zmrzku, kuřecí stehno či lilek

Pamatujte, že nezničitelné hračky neexistují. Nezapomeňte vždy vybírat tak, aby odpovídaly temperamentu a charakteru vašeho mazlíčka. Zábava by se měla vždycky konat pod dohledem páníčka!

Hodí se vědět:

  • materiál: latex,
  • rozměry: 16 x 8 x 4,5 cm. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu