Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Novinky

Krabičková strava pro psy

Proč by jen lidé museli jíst zdravě? Unikátní krabičková strava pro psy od BiBi FOOD je to, na co všichni opravdoví pejskaři čekali. Konečně je možné dopřát svému čtyřnohému miláčkovi jen to nejlepší. Nejedná se o dietní krabičkový systém, ale naopak vyvážený a plnohodnotný životní směr.

 

BiBi FOOD připravuje krmení, po kterém jsou psi zdravější a šťastnější. „Věříme, že si kvalitní jídlo zaslouží celá rodina, včetně jejich čtyřnohých členů. Naše filozofie je jednoduchá – příprava stravy na míru psím potřebám. Protože i psi mají chutě. Navíc šetrně zpracované jídlo, které není na rozdíl od komerčních krmiv plné rafinovaných uhlohydrátů, udržuje radostné a vitální vrtění ocásků co nejdéle a psí páníčky nikterak časově nezatěžuje přípravou,“ říká Bára, zakladatelka a milovnice psů.

 

Není to samozřejmě jen o samotné zakladatelce. Sešel se tým profíků, kteří vytvořili dokonalé produkty, které mají jednu nosnou linku, a to opravdové vařené jídlo pro psy. Název společnosti patří jedné a jediné. Je jí Bernská honička Bibi, která už roky zpříjemňuje život Báře.

 

Psí potravu lze objednávat na webu www.bibifood.cz. Nejžádanějším produktem je 7denní degustační mix pro opravdové gurmány, který se cenově pohybuje od 595 Kč. Objednávat lze po celé České republice.

 

BiBi FOOD, vařená krabičková strava je fine dining v psím světě. Protože pohodlí je nový luxus.

Také tak miluje Váš pes odměny?
Získejte dva týdny vyváženého psího jídla BiBi FOOD za poloviční cenu s dopravou zdarma a s garancí vrácení peněz, pokud vy ani Váš pes nebudete spokojeni s dodávkou za první týden.
 
Po prvním týdnu bude na Vašem rozhodnutí, zdali budete chtít dále v dodávkách pokračovat, nebo dostat peníze zpět na Váš účet. Je to jednoduché a vše dostanete detailně popsané krok za krokem při Vaši objednávce (v popisu produktu).
 
Platnost této akce je do konce června 2020.
 

Bibi & vy  


Říka se, že pes má nejhlubši vztah s tím, kdo ho krmí. Ne nadamo se říká, že láska prochází žaludkem. Rozumíme, že v dnešní hektické době nemáte každý den čas odborně sestavovat ty správné kompozice krmení Vašeho pejska a následně je vařit. Čas je stále ta nejdražší komodita a proto jsme tu my. Specialisté na vyváženou vařenou psí stravu ozkoušenou nejen na našich psech, ale i mazlíčcích ostatních chovatelů. 
 
Dovolte si trávit čas se svým psem raději v parku, na procházce, nebo prostě jen na gauči společným odpočinkem, než u plotny s hladovým pejskem motajícím se pod nohama. 

Dokážete si představit jíst každý den to samé? Třeba 4 roky v kuse?
My ne! A rozhodli jsme se i našim psům dopřát pestrou stravu.

Pojďme společně rozšířit komunitu, která podporuje nový trend na poli zdravé psí stravy v 21. století.


Váš spokojený pes bude naší odměnou.  

 

Je to snadné! 


V jednoduchosti je síla, a samozřejmostí je tedy dostupnost a rychlý přístup ke všem produktům naší značky.
 
 
2 položek celkem
Zpět do obchodu