Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Granule, BARF, konzervy vs. BiBi FOOD. Co kdybychom vám garantovali spokojenost?

edson-torres-hjzs2nA4y-k-unsplash

Pro dnešní dobu je typické, že na nás odevšad štěká mraky reklam. Každá značka dělá to nejlepší, každý produkt je to, co chybí pejskovi ke štěstí. Bez PRÁVĚ TOHOTO typu krmení zvíře už nemůže dál žít.

Jenže kolik z toho je opravdu tak?

Pro lidi je typické, že o všem pochybují. A to je dobře. Bez toho bychom nebyli schopni vyhodnocovat úspěchy svých rozhodnutí. Ale zvířata žádné pochybnosti netíží. Instinkty a pudy mají právo veta. Od mláděte je učíme alespoň některé z nich ovládat, aby byl náš společný život co nejpříjemnější pro obě strany. 

Psi se nás taky snaží učit. Bohužel nejsme tak pilní a oddaní studenti jako oni. Žijí v okamžiku a na jejich reakcích okamžitě poznáte, co chtějí a co ne. Nerozhodují se podle nejčastěji omílaného reklamního sloganu, ani podle cenovky, dokonce ani podle toho, co si o věcech myslí jejich milovaný dvounožec. Proto se dá jejich úsudku věřit.

Někdy stačí málo, aby lidé pochopili, co je zvířatům jasné od začátku.

Můžeme vás nechat nahlédnout do našeho byznysu. Přesvědčovat vás, že věci děláme srdcem. Že nejsme korporát orientovaný primárně na finanční úspěch. Že jsme lidé, které vede touha opravdu něco změnit, opravdu dát zvířatům to, co potřebují a opravdu k tomu páníčkům zjednodušit cestu.

Ale došlo nám, že nemusíme. 

Proč vám máme něco tvrdit, když vám to může ukázat váš čtyřnohý parťák, kterého znáte, se kterým žijete, kterého milujete. 

Udělejme dohodu. 

Zkuste na 7 dní naše menu. Zvědavě pozorujte, co na to váš přítel. A pokud mu nebude chutnat, vrátíme vám peníze. Pokud bude, dáme vám slevu i na další objednávku.

 

Odpovědi na případná ALE:

Můj pes je na granulích. Když mu ze dne na den vyměním jídlo, ublížím mu!

To je na opravdových surovinách a citlivém způsobu jejich zpracování skvělé - pejsek může s meníčky začít ze dne na den, protože je to pro jeho bříško tak snadno stravitelné a přirozené, že je v bezpečí.

Vůbec nevím, jak velké porce mám objednat. 

Proto je tu naše kalkulačka. Spočítejte si na základě pár údajů, jaké množství vašemu pejskovi náleží. A kdybyste si i přesto nebyli jistí, neváhejte s námi konzultovat - jsme dostupní na telefonu, odpovídáme na emaily.

Našemu psovi skoro nic nechutná, než jsme našli druh granulí, který neodmítne, trvalo to.

Tak to je téměř jisté, že patříte k našim věrným zákazníkům. ;) Právě takoví páníčci se na nás často obracejí a zjišťují, že jejich pejsek nechtěl granule, protože má zkrátka na kvalitu čuch. Když se kuchyní rozvoní naše menu plné šťavnatého masa a měkké zeleniny koupající se v nefalšovaně opravdovém vývaru, nenechají se dvakrát pobízet ani nejvybíravější jazýčky!

Můj pejsek má alergie/zdravotní problémy.

Velmi často se na náš obracejí lidé, kteří vyzkoušeli vše. Jejich pejsek má, zdá se, alergii na většinu druhů masa a jediné, co může, jsou granule z klokaních stehen nebo afrických cvrčků. Přesto páníčci vidí, jak jejich zvíře chřadne. Jak je to možné? Do průmyslově zpracovaných krmiv se přidávají tzv. vedlejší produkty masa. Obsahují stejný protein, jako svalovina, takže výrobci krmivo splácají z levných zbytků v podobě kopyt, pařátků, kůží atd., do složení krmiva napíšou "vyrobeno z masa" a na přední stranu pytle s granulemi lípnou šťavnatý steak. Jenže pro psy jsou některé prvky vedlejších produktů nestravitelné. Výsledek? Pes má alergii. 

Zdravotní problémy jsou z velké míry řešitelné stravou. A rozdíly jdou vidět velmi rychle.

Napadají vás další ALE? Napište nám.

Zpět do obchodu