Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Krabičková strava pro psy

Proč by jen lidé museli jíst zdravě? Unikátní krabičková strava pro psy od BiBi FOOD je to, na co všichni opravdoví pejskaři čekali. Konečně je možné dopřát svému čtyřnohému miláčkovi jen to nejlepší. Nejedná se o dietní krabičkový systém, ale naopak vyvážený a plnohodnotný životní směr.

 

BiBi FOOD připravuje krmení, po kterém jsou psi zdravější a šťastnější. „Věříme, že si kvalitní jídlo zaslouží celá rodina, včetně jejich čtyřnohých členů. Naše filozofie je jednoduchá – příprava stravy na míru psím potřebám. Protože i psi mají chutě. Navíc šetrně zpracované jídlo, které není na rozdíl od komerčních krmiv plné rafinovaných uhlohydrátů, udržuje radostné a vitální vrtění ocásků co nejdéle a psí páníčky nikterak časově nezatěžuje přípravou,“ říká Bára, zakladatelka a milovnice psů.

 

Není to samozřejmě jen o samotné zakladatelce. Sešel se tým profíků, kteří vytvořili dokonalé produkty, které mají jednu nosnou linku, a to opravdové vařené jídlo pro psy. Název společnosti patří jedné a jediné. Je jí Bernská honička Bibi, která už roky zpříjemňuje život Báře.

 

Psí potravu lze objednávat na webu www.bibifood.cz. Nejžádanějším produktem je 7denní degustační mix pro opravdové gurmány, který se cenově pohybuje od 595 Kč. Objednávat lze po celé České republice.

 

BiBi FOOD, vařená krabičková strava je fine dining v psím světě. Protože pohodlí je nový luxus.

Zpět do obchodu