Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.
To, co je před náma, lechtá nás u pupku. Snad doma máte dost do psího žaludku! 4.7.- 7.7. máme totiž packy nahoře a nevaříme. Naposledy 29.6., pak až 7.7.

Také tak miluje Váš pes odměny?

Získejte dva týdny vyváženého psího jídla BiBi FOOD za poloviční cenu s dopravou zdarma a s garancí vrácení peněz, pokud vy ani Váš pes nebudete spokojeni s dodávkou za první týden.
 
Po prvním týdnu bude na Vašem rozhodnutí, zdali budete chtít dále v dodávkách pokračovat, nebo dostat peníze zpět na Váš účet. Je to jednoduché a vše dostanete detailně popsané krok za krokem při Vaši objednávce (v popisu produktu).
 
Platnost této akce je do konce června 2020.
 

Bibi & vy  


Říka se, že pes má nejhlubši vztah s tím, kdo ho krmí. Ne nadamo se říká, že láska prochází žaludkem. Rozumíme, že v dnešní hektické době nemáte každý den čas odborně sestavovat ty správné kompozice krmení Vašeho pejska a následně je vařit. Čas je stále ta nejdražší komodita a proto jsme tu my. Specialisté na vyváženou vařenou psí stravu ozkoušenou nejen na našich psech, ale i mazlíčcích ostatních chovatelů. 
 
Dovolte si trávit čas se svým psem raději v parku, na procházce, nebo prostě jen na gauči společným odpočinkem, než u plotny s hladovým pejskem motajícím se pod nohama. 

Dokážete si představit jíst každý den to samé? Třeba 4 roky v kuse?
My ne! A rozhodli jsme se i našim psům dopřát pestrou stravu.

Pojďme společně rozšířit komunitu, která podporuje nový trend na poli zdravé psí stravy v 21. století.


Váš spokojený pes bude naší odměnou.  

 

Je to snadné! 


V jednoduchosti je síla, a samozřejmostí je tedy dostupnost a rychlý přístup ke všem produktům naší značky.
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení