Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Hot dog pískací

Hračka pro pejska na Hot dog je vyrobena z žinylkové látky a gumy. Ve svém bohatém interiéru má pískátko - to vše povzbudí vašeho mazlíčka ke hře ještě více. Je vhodný pro pejsky, kteří potřebují více odolné hračky a je navržen tak, aby vydržel déle než 5 minut :-).

Můžeme doručit do:
5.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
265 Kč
Kategorie: Hračky plyšové a látkové
Hmotnost: 0.18 kg

Série "jídlo" si získala srdce milovníků zvířat po celé Evropě. Hračky pro psy, které připomínají různé pochoutky, jsou opravdovým hitem! 

Náš Hot dog je perfektní tip na dárek. Můžete si ho vzít ven nebo nechat doma. Všude se bude cítit skvěle a rád bude společníkem při společném dovádění.  

Pan Hot dog čeká na svého psího kamaráda :) 

 

Pamatujte, že neexistují žádné nezničitelné hračky. Hračky by měly být vybírány podle temperamentu a schopností našeho mazlíčka. 

 

Rozměry: 13 x 8 x 7 cm

Materiál: Ženylková látka, guma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu