Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Hot dog pískací

Párek v rohlíku z dílny značky Ferribiella není jen další látková hračka. Hned na první dotek vám bude jasné, že kombinace žinylky a gumy a vydrží mnohem víc, než jiné hračky tohoto druhu. Uvnitř je pískátko, abyste čtyřnohého přítele povzbudili ke společné hře i jinak než slovy. 

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
265 Kč
Kategorie: Hračky plyšové a látkové
Hmotnost: 0.18 kg

 

Veselý hot dog pobaví nejen čtyřnohé mazlíčky

Italská značka Ferribiella výrábí hračky a doplňky pro psy a kočky už přes 40 let. Tradice však neznamená, že se drží při zemi, právě naopak. Designéři se nebojí odvážných tvarů a originálních nápadů, takže produkty baví zvířata i páníčky. Jednou z takových hraček je i pískací hot dog z žinylky.

Do světa ale poslala například i řadu Emporio inspirovanou oblíbenými (nejen) italskými potravinami. Díky tomu u nás můžete narazit na hračky v podobě labužnických sýrů Burrata a Toma nebo klobásek Salsiccia, ale taky na pískací meloun, zmrzku, kuřecí stehno, lilek nebo čokoládový bonbón

Pamatujte, že žádné nezničitelné hračky neexistují. Nezapomeňte vždy vybírat tak, aby odpovídaly temperamentu a charakteru vašeho mazlíčka. Zábava by se měla vždycky konat pod dohledem páníčka! 

Hodí se vědět:

  • materiál: guma, žinylková příze,
  • rozměry: 13 x 8 x 7 cm,
  • váha: 180 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu