Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Ferribiella zeleninový mix

Do zeleniny jsme zkrátka blázni. Zeleninový mix od značky Ferribiella je vyrobený z odolného 

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
105 Kč

Přihoďte si k našim menu latexovou zeleninu!

Hračky pro psy se zeleninovou tematikou uspokojí nejen psí nároky na pořádnou zábavu, ale i páníčkův smysl pro humor. 

Pro Ferribiellu jsou originální hračky typické. Do světa poslali například i řadu Emporio inspirovanou oblíbenými (nejen) italskými potravinami. Díky tomu u nás můžete narazit na psí hračky v podobě labužnických sýrů Burrata a Toma nebo klobásek Salsiccia.  Z jiných jídlem inspirovaných hraček třeba na pískací meloun, zmrzku, kuřecí stehno, lilek nebo čokoládový bonbón.

IMG_2676

Pamatujte, že žádné nezničitelné hračky neexistují. Nezapomeňte vždy vybírat tak, aby odpovídaly temperamentu a charakteru vašeho mazlíčka. Zábava by se měla vždycky konat pod dohledem páníčka! 

Hodí se vědět:

materiál: latex,

rozměry:

lilek 16 x 4 cm

rajče 8 x 5 cm

paprika 8 x 8 x 7 cm 

Pro páníčka i pejska je překvapení, jakou zeleninu vám doručíme!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu