Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Donut pískací

Představujeme nejsladší psí hračku (a nemyslíme složením, ale jejím vzhledem :)). Růžová, usměvavá kobliha - co může být roztomilejší? Je vhodný pro pejsky, kteří potřebují více odolné hračky a je navržen tak, aby vydržel déle než 5 minut :-).

Můžeme doručit do:
5.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
275 Kč
Kategorie: Hračky plyšové a látkové
Hmotnost: 0.13 kg

Hračka pro pejska donut je vyrobena z žinylkové látky a pevné gumy. Uvnitř je pískátko. Hrací kobliha se bude skvěle hodit s sebou ven, ale také na dovádění doma. Zábava v aportu? Proč ne! 

Italská značka Ferribiella ráda překvapuje. Originální design přímo z Itálie!

 

Pamatujte, že neexistují žádné nezničitelné hračky. Hračky by měly být vybírány podle temperamentu a schopností našeho mazlíčka. 

 

Rozměry: Ø13 x 4 cm

Materiál: Ženylková látka, guma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu