Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kettlebell činka pískací 25KG

Dejte pejskovi do těla věrnou napodobeninou kettlebell činky! Tahle latexová specialita v sobě má navíc pískátko, díky kterému pejsek nebude váhat a rovnou s vámi zacvičí!

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
145 Kč

S tímhle kettlebellem není hraní žádná dřina!

Hračka je vyrobená z měkkého kvalitního latexu a v případě, že ji pejsek venku prožene blátem nebo prostě jen oslintá, stačí ji opláchnout pod tekoucí vodou. Tvar i minimální váha umožňují pohodlné nošení i okusování.

Italská značka Ferribiella je na slovo vzatým odborníkem na psí zábavu. Při výrobě hraček se inspiruje například různými potravinami, díky čemuž si získává jak srdce pejsků, tak páníčků po celém světě. Na BiBi FOOD tak můžete narazit na hračky v podobě italských labužnických sýrů Provolone, Burrata nebo Toma, klobásky Salsiccia, ale taky na pískací meloun, zmrzku, kuřecí stehno a lilek.

Hračka je určená výhradně štěňátkům. Pamatujte, že nezničitelné hračky neexistují. Nezapomeňte vždy vybírat tak, aby odpovídaly temperamentu a charakteru vašeho mazlíčka. Zábava by se měla vždycky konat pod dohledem páníčka!

Hodí se vědět:

  • materiál: latex,
  • rozměry: ⌀12 cm + rukojeť.

Pro páníčka i pejska je překvapení, jaký  kettlebell vám doručíme!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu