Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

11+1 ZDARMA Smoothie doktora Moro (použijte na vyléčení průjmu!)

Bojujete s průjmem? Bojujte s ním zdravě a efektivně zázračnou recepturou doktora Moro, který svým objevem zachránil tisíce dětí s gastrointestinálními problémy. Na psy to funguje taky a my se toho rozhodli využít. Chutně a prakticky. Smoothie doktora Moro zastaví průjem, doplní ztracené živiny a zklidní zažívání. Mějte přírodní lék na průjem stále po ruce a nečekejte, až nastanou problémy!

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: SmoothieDog
1 089 Kč

Zastavte průjem co nejdříve a přírodní cestou

Znáte Morovu zázračnou polévku? Rakouský doktor Ernst Moro byl pediatr a bakteriolog, který objevil recept na polévku, která významně pomohla s gastrointestinálními chorobami u dětí. V letech 1908 a 1909 publikoval studie prokazující účinnost polévky při léčbě průjmu u kojenců a malých dětí. Způsobil tím revoluci v pediatrii a zachránil tisíce dětských životů. Nejde přitom o nijak složitý recept - polévka se skládá z mrkve a soli. 

Morova mrkvová polévka má pozitivní účinky i pro psy!

Mrkvový životabudič SmoothieDog ve stylu doktora Moro proti průjmu a bolení bříška 

V psím smoothie najdete kromě mrkve, vody a soli také lněné semínko. Tuto cennou ingredienci jsme se rozhodli přidat proto, abychom vašemu pejskovi v těžkých časech poskytli co možná největší možnou oporu. Lněná semínka jsou bohatá na živiny a skládají se ze slizových látek, které leží v žaludku a střevní výstelce vašeho pejska jako ochranný plášť. Kombinací všech těchto faktorů lněná semínka pozitivně ovlivňují činnost střev a pomáhají tak při zácpě i průjmu a ke zmírnění zánětlivých procesů.

Kolik toho může pejsek vypít?

Na akutní průjem útočte smoothiečkem doktora Moro několikrát denně po dobu jednoho až dvou dnů, kdy doporučujeme nekrmit ničím jiným. Od druhého až třetího dne dávejte mrkvové SmoothieDog společně nebo na střídačku s běžnou stravou, dokud se nestabilizuje vyprazdňování. Pokud jde o přesné množství smoothie, doporučujeme dávkovat 30 ml na 1 kg váhy psa za den. Takže například pes o váze 20 kg by měl denně dostat 600 ml.

Mimochodem, Smoothie doktora Moro je super i pro kočky, zkombinujte ho s vařeným libovým kuřecím masem a rázem ho proměníte ve SmoothieCat.

moro1

Těchto 7 neochvějných argumentů vás přesvědčí k tomu, že je psí smoothiečko doma nepostradatelné:

 1. Citlivé zažívání: Psy trápí gastrointestinální problémy stejně jako lidi, a to, ať už jde o dočasné zažívací potíže nebo chronické onemocnění. Morova mrkvová polévka je lehce stravitelná a pomáhá pejskům uklidnit žaludek. Mrkev se vaří 90 minut a rozmixuje se, aby vznikla hladká, snadno stravitelná polévka. Tento typ přípravku minimalizuje zátěž trávicího traktu a podporuje vstřebávání živin.
 2. Spousta vlákniny: Mrkev je vynikajícím zdrojem vlákniny výborné pro zdraví střev. Napomáhá regulaci trávení a uchrání psa před zácpou.
 3. Vitamíny a antioxidanty: Mrkev je bohatá na důležité vitamíny, jako jsou A a C, a antioxidanty. Tyto živiny posilují imunitní systém i celkové zdraví.
 4. Hydratace: Podíl polévky je voda a té pejsek při průjmu a zvracení hodně ztrácí. Tehdy je obzvláště důležité do něj dostat tekutiny a doplnit tak nnáhlé ztráty… Sladká mrkvová polévka je na to ideální! 
 5. Sůl pro rovnováhu elektrolytů: Sůl obsažená v polévce pomáhá udržovat rovnováhu elektrolytů, což se při průjmech a zvracení hodí. Elektrolyty (to jsou například hořčík, fosfor, sodík, draslík, vápník…) mají v těle na starost metabolické procesy. Pokud zvíře trpí jejich nedostatkem, mohou ho potrápit křeče a pocity slabosti.
 6. Povzbuzení chuti k jídlu: Morova mrkvová polévka podporuje chuť k jídlu. To ocení majitelé pejsků, kteří kvůli nemoci nebo stresu odmítají jíst. Tělo bez živin je oslabené a lehce na něj naskočí další nemoc. Neriskujte to.
 7. Vhodný doplněk: Zařaďte Morovu polévku do krmení bez obav o fatální následky. Stejně tak ale nedoporučujeme, aby šlo o jediný zdroj obživy. Měla by fungovat primárně jako doplněk veterinární léčby a vyvážené stravy.
 8. Uklidňující účinek: Klidně si přihřejte polívčičku ;) Ohřátá polévka udělá pejskovi dobře, jen buďte prosím extrémně opatrní, aby se pes nespálil! Teplé jídlo a jemná vůně mají uklidňující účinky na podrážděný gastrointestinální trakt, pomůžu od nevolnosti a nepříjemného pocitu v bříšku. Ale nebojte, polévka funguje stejně efektivně i při pokojové teplotě.

SmoothieDog ve stylu doktora Moro

SmoothieDog přidal do legendární polévky ještě jednu svoji osvědčenou přísadu, a sice lněné semínko. To je cenným doplňkem psí stravy a nabízí řadu zdravotních výhod.

Více se dozvíte v 8 přesvědčivých bodech:

 1. Bohatá na Omega-3 mastné kyseliny: lněná semínka jsou vynikajícím zdrojem kyseliny alfa-linolenové (ALA), Omega-3 mastné kyseliny. Přispívá ke zdraví kůže a srsti a pomáhá bojovat se záněty. Zejména u psů s trávicími problémy je srst matná. Pokud se nerovnováha neodhalí včas, vznikne v traktu zánět.
 2. Podpora trávení: Rozpustná vláknina ve lněném semínku podporuje trávení a pomáhá regulovat pohyby střev. Chrání pejska přes zácpou, a proto se dokonale hodí k mrkvové polévce Moro.
 3. Antioxidanty: Lněná semínka obsahují antioxidanty, které jsou výborné v boji proti volným radikálům a posilují imunitní systém psa.
 4. Zdravé klouby: Protizánětlivé vlastnosti Omega-3 mastných kyselin zmírňují zánět kloubů a artritidu u starších psů. Pozor, jde o jedno z nejčastějších trápení pejsků v letech… 
 5. Nasytí: Vláknina ve lněném semínku podporuje pocit sytosti. Jen pomyslete, jak pocit příjemně plného bříško zvedne vašemu pejskovi náladu!

Tajemství mrkvové polévky doktora Moro

Tajemství mrkvové polévky spočívá v jednoduché, ale účinné, kombinaci mrkve a soli, která dodává tělu důležité živiny, vyrovnává hladinu elektrolytů a zároveň je šetrná ke gastrointestinálnímu traktu. Díky tomu je smoothie spolehlivou volbou pro léčbu zažívacích problémů. Ačkoli Morova mrkvová polévka má pozitivní účinky na psí zdraví, je důležité vzít v úvahu individuální potřeby a zdravotní stav zvířete. Upozorňujeme, že by měla sloužit především jako doplněk veterinární léčby a vyvážené stravy.

Důležitá poznámka: Pokud váš pes trpí gastrointestinálními problémy, měli byste vždy nejlepší postup léčby a doporučení ohledně výživy konzultovat s veterinářem.

moro

Vyzkoušejte SmoothieDog ve stylu doktora Mora pro zdravé bříško! 

Má váš pes průjem? Pak je naše nové smoothie to pravé pro vás! Známá receptura pomáhá psům při průjmech a doplňuje zpět cenné tekutiny a minerály. Přihodili jsme lněné semínko a kurkumu, což jsou suroviny známé jako přírodní první pomoc při průjmových onemocněních. Toto smoothie by nemělo chybět v žádné psí domácnosti!

 • 100% přírodní
 • Bez cukru a obilovin
 • Chutné doplnění tekutin
 • Bez chemických konzervantů
 • Žádná umělá dochucovadla

Čím je Morova mrkvová polévka tak výjimečná? 

Cesta k původu Morovy polévky vede na Univerzitu Ludwiga Maximiliana v Mnichově. Profesor Ernst Moro tu působil na počátku 20. století. Původní recept se skládal pouze ze tří ingrediencí - mrkve, vody a soli. Mrkev uvaříte ve vodě v poměru 1:2 při 100 °C minimálně 90 minut. A kde se teda vynoří ten zázrak, který zachraňuje dětská a psí bříška? Nejdříve je třeba pochopit, jak dojde k tomu, že má zvíře průjem. Na střevní sliznici se usadí bakterie, viry nebo jiné zárodky, které tam uvolňují toxiny a způsobují zánět. Aby se střevní stěna zbavila choroboplodných zárodků, uvolňuje do střev vodu, hleny a elektrolyty. Tím se snaží škodliviny vyplavit.

Klíčem ke zdravému bobku je tzv. adherence: Pokud se bakterie nemají jak uchytit, nezpůsobí průjem. A tady na scénu nastupuje Morova polévka. Z mrkve se vařením uvolňují oligogalakturonidy, podobné receptorům ve střevní sliznici. Ty na sebe vážou a pak vyplavují bakterie a viry, které střevům ubližují. Kromě toho mrkev poskytuje řadu důležitých vitamínů a minerálů, jako jsou A, B1, B2, B6, C a E a minerály vápník, železo, hořčík, zinek, draslík a fosfor. Vitamin A například podporuje rovnováhu střevní bariéry a orální imunitní toleranci.

 

 

Smoothie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu