Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Forma na zmrzlinu SmoothieDog

Forma ve tvaru tlapky a forma ve tvaru srdce nemůže chybět v kitu žádného stylového pejskaře! Umí odolat extrémním teplotám, proto díky ní vytvoříte společně s nápojem SmoothieDog extrémně dobrou a zdravou psí zmrzlinu. Neztrácejte formu a dopřejte vašemu miláčkovi to nejlepší letní zchlazení a nejlahodnější svačinku v kterémkoliv ročním období! 

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: SmoothieDog
325 Kč
Kategorie: Za odměnu

Neztrácejte formu a vyrobte si psí zmrzlinu sami!

SmoothieDog je fantastická svačinka a zmrzlina zase zábavná pochoutka. Proč to nespojit dohromady? Zmrazené psí smoothie navíc pro pejska představuje lahodný způsob, jak dodržovat pitný režim.

S formičkou na psí zmrzlinu máte možnost vykouzlit pro svého psa psí zmrzlinu rychle a snadno, bez umělých konzervantů, cukru, obilí a dalších fujtajblů, které mu mohou ublížit. Recept jsme vychytali za vás. Jednoduše vložte do formy žvýkací tyčinku, zalijte ji jednou z příchutí SmoothieDog a opatrně vložte do mrazáku. Pak už jen zbývá počkat, až se promění v lahodnou psí zmrzlinu!

Psí zmrzlina se díky olizování nedostane do žaludku psa ledově vychlazená a vychutnávání zmrzliny zajistí skvělé ochlazení. Jde o ideální pamlsek na léto, protože pomůže s dodržováním pitného režimu zarytým odpůrcům.

Jde navíc o ideální svačinku plnou živin!

Forma na zmrzlinu je elastická, velmi odolná a zmrzlina se vám z ní bude dobře dostávat. Se zářezem pro žvýkací tyčinky, které tak nahrazují dřívko nanuku, má váš pes zábavu i po smlsnutí na zmrzlině.

Forma na led neobsahuje BPA a je vyrobena ze 100% prémiového silikonu - Velikost: 27,2 cm x 12,2 cm x 2,6 cm

Složení žvýkacích tyčinek: 100% telecí
Analytické složky: hrubý protein 56%, vlhkost 5%, hrubý tuk 3%, hrubý popel 2%. hrubá vláknina 2 %

Upozornění: Žvýkací tyčinky nejsou součástí dodávky, lze je však objednat přímo pod produktem. 

Zmrzlina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu