Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Forma na ledové bonbónky SmoothieDog

Perfektní psí pamlsek - nejen na léto, protože formu na led můžete použít i jako podložku na pečení psích sušenek.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: SmoothieDog
325 Kč
Kategorie: Za odměnu

Vykouzlete lahodné kostky ledu se SmoothieDogem

S naší formičkou na ledové kostky máte možnost rychle a snadno vykouzlit pro svého psa malé osvěžení - bez jakýchkoli umělých látek, cukru, obilí, jatečního odpadu nebo vedlejších produktů. 100% přírodní ingredience.

Nejlepší ze všeho je, že nepotřebujete recept na psí zmrzlinu. Jednoduše naplňte láhev SmoothieDog příchutí dle vašeho výběru - vložte ji do mrazáku - vložte kostky ledu do misky na pití - začněte olizovat!

Psí zmrzlina se kvůli olizování nedostane do žaludku psa ledově chladná a vychutnání zmrzliny zajistí skvělé ochlazení. Perfektní psí pamlsek - nejen na léto, protože plech na led můžete použít i jako podložku na pečení psích sušenek.

SmoothieDog znamená 100% otevřené a transparentní prohlášení o všech použitých ingrediencích. Takže si můžete být vždy jisti: láhev SmoothieDog obsahuje pouze to, co je na ní napsáno. Takže přesně víte, co váš pes dostane ve SmoothieDog dog zmrzlině. Psí kostky ledu od SmoothieDog jsou osvěžující a zdravou pochoutkou v horkých i ne tak horkých dnech.

Forma na ledové kostky je velmi elastická, odolná a obsah lze po zmrazení z formy snadno vyjmout.

Forma na ledové kostky neobsahuje BPA a je vyrobena ze 100% prémiového silikonu - objem cca 200 ml. Velikost: 27,2 cm x 12,2 cm x 2,6 cm

 

Návod k použití: Před plněním položte misku na kostky na plochý talíř nebo tác. Poté naplňte formu obsahem lahvičky SmoothieDog. Formu na zmrzlinu dejte pomocí talíře dohromady do mrazáku. Forma na led tak má větší stabilitu a manévrování s ní do mrazničky je hračkou. Další tipy najdete na krabici obalu formičky na led.

Zmrzlina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu