Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Ořešák černý AF 50 ml

Extrakt z ořešáku černého použijte na poškozená játra i při zotavování se z léčby léky, protože umí ochránit a napomoct obnově buněk. Je skvělý taky jako prevence rakoviny (jakmile vám kvůli ní jednou pes odejde ze života, už tohle slovní spojení budete brát sakra vážně) a významně pomáhá pejskům, kteří se zbavují parazitů.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
199 Kč
Kategorie: Veterinární přípravky a doplňky stravy
Hmotnost: 0.14 kg

Ořešák černý uchrání pejska před rakovinou, pročistí játra a ještě mnohem, mnohem víc

Problémy s játry jsou zrádné, přitom se jim dá relativně snadno předejít. Zrádné proto, že na ně nepřijdete, dokud není poškození tak velké, že se to nedá vzít zpátky. Naše organismy jsou otrávené. Cpeme do nich jedy vrchem spodem. U psů nejvíc granulemi, které původně vznikly jako rychle vyrobený pamlsek z odpadu, a chemickými pamlsky. Mladý pes to ještě nějak ukočíruje, ale na stáří se to nastřádá a (nejen) játra začnou být fatálně přetížená.

"Prolejte" je ořešákem a uvidíte, že se to pozitivně podepíše na více aspektech zdraví vašeho psa.

Tradiční čínská medicína rostlinu používá pro její pro své protirakovinné a antioxidační vlastnosti, pro léčbu bolesti, zánětů a kožních onemocnění. Evropan by vám ořešák plácl na drobná zranění, u kterých je riziko zanícení. U ořechů obecně asi nemusíme dlouze obhajovat, jak moc jsou užitečné jako prevence spousty onemocnění, konkrétně Juglans nigra má nejlepší výsledky v boji s rakovinou, při bakteriálních infekcích (jako je třeba angína), při zánětu spojivek, ale taky třeba při úplavici. 

Ořešák černý je skvělý na játra, protože jejich zdravé buňky ochrání a sníží jejich “biologické” stáří. Poškozené buňky vyžene pryč a podpoří vytvoření nových. To se má na mysli jeho antioxidačními vlastnostmi. Kromě toho umí ulehčit od zátěže, kterou pro organismus představují škodlivé mikroorganismy, paraziti a kvasinky.

Pokud to chcete zabalené do doktorských termínů a doprovázené důkazy ze studií, jen si poslušte - vše najdete tady

Extrakt je určený psům a kočkám.

Takhle přípravek dávkujte:

Na 1 kg živé hmotnosti zvířete užívejte 1 kapku 3× denně. Maximální denní dávka je 45 kapek. U zvířat s vyšší hmotností nepřekračujte tuto maximální denní dávku. Maximální délka podávání je 60 dní.
Před použitím nutno protřepat. Přípravek se podává zvířeti přímo do tlamičky, popř. zamíchaný do potravy.
Nepoužívejte u březích a kojících samic a mláďat do 3 měsíců.

Složení: glycerol; voda; Juglans nigra; 1 ml tinktury obsahuje výtažek odpovídající 3 016 mg čerstvé rostlinné hmoty.

Upozornění: Pouze pro zvířata. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.

Skladování: Uchovávejte při pokojové teplotě v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!

Obsah: 50 ml

Číslo schválení: 273-22/C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu