Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
996 hodnocení
5
986x
4
6x
3
2x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MF
Marcela Filipová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
+ komunikace, způsob a rychlost dodávky zboží, a kvalita jídla
Nevím
MS
Mudr. Petra Sluková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.5.2025
+ Ben loves this food
Výborná strava. mému pejskovi moc chutnalo.
AO
Aneta Outratova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.5.2025
Absolutní špička
VV
VERONIKA VESELOVSKÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.5.2025
Dodávka rychlá bez problémů jídlo pejskům moc chutná už jsem doporučila 3 kamaradky
+ Super
DB
David Benda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.5.2025
Super spokojen
Komunikace je příjemná. Doprava úplně v pořádku. A naše fenka už nemá zažívací potíže, které měla, když se živila vším možným od konzerv po to, co vyloudila od stolu.
+ reagují ihned na objednávky
+ vstřícný přístup
+ rychlé doručení
+ rychlost
+ automatické přidávání krmiva k objednávce - za peníze samozřejmě
+ nevím
Účinnost proti klíšťatům je slabší, teď má denně jedno, předtím měla čtyři denně, ale 100% to není...
VS
Veronika Schillingová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.5.2025
Skvělé psí jídlo, pejskům moc chutná a opravdu vypadá a voní super.
Vypadá velmi kvalitně, samé maso, zelenina, paráda.
+ Cena, rychlost doručení, komunikace.
IŠ
Ivan Škarda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2025
Ano, jsem. Zatím vyhodnocuji co pejskovi, 6 měsíčnímu bostonkovi nejvíc chutná. Překvapivě to neni králičí maso a prilohy, ale spíš hovězí. Ale záleží na mnoha okolnostech, jak je vyběhaný a hladový, kromě toho ráno nemá takový apetit jako v poledne, nebo hlavně večer. Uvidíme, jak se jeho jídelní zvyky a preference změní az dospěje a bude jist dvakrát denně. Ja jídlo nechutnal, ale zdá se mi voňavé a kvalitní. Občas pomůže k nastartování apetitu pár kapek velmi kvalitního lososoveho olej Kronch aneb olivového olej. Vim ze oba oleje vase jídla obsahují, ale mozna po rozmrazeni tolik nevoní. Jinak je všechno v pořádku. Balení je super a doprava taky.
+ Luxusní vařená strava pro pesany :)
+ Velký výběr pamlsků
Menu s králíkem může i naše alergická jezevčice (do teď na hypoalergenní dietě).. Moc ji chutná, takže za nás velká spokojenost :)
JL
Jana Lukešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2025
Maso je v pořádku,vůbec nesmrdí...Psům chutná.Uvidíme co udělá podávání z dlouhodobého hlediska.
