Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
996 hodnocení
5
986x
4
6x
3
2x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
BC
Bibiána Chmelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2025
Rychle dorucenie aj na SK, brali sme pecene pamlsky, ktore u nasich psikov maju velky uspech :)
LŠ
Lenka Šiftová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.6.2025
Nemám ještě moc vekou zkušenost, ale spolehlivý a milý personál.
výborné jídlo,našeSára ho má moc, miska je za chvilku prázdná
JJ
Jitka Jíchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2025
Velká spokojenost. Hned po umístění a zaplacení objednávky, víme, že se můžeme těšit na přepychové krabičky se spolehlivým doručením.
Pejsek se nemůže dočkat, při ohřívání mi tancuje na prstech u nohy, chladnutí na optimální teplotu k jídlu je pro ni nekonečné. Žere rychlostí
blesku a zůstává jen pečlivě vylízaná miska. Panička je také spokojená, protože je vidět, že naprostou většinu živin psí tělíčko zužitkuje a ona
na vycházce sbírá malé bobíky.
Děkujeme
J
Jakub
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2025
Po prvním ohřátí jsem si říkal že bych to snad i zkusil sám jak hezky to vonělo 😀 teď už to kupuji více než měsíc a vše je super, pes spokojený a zdravý. Mnohem lepší než granule.
HB
Hana Burdová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.6.2025
Ok
BZ
Barbora Zátopková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2025
pro mého nejedlíka králičí mls taková mňamka, že mistička jak umytá. Rychlé doručení, fajn komunikace
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.6.2025
Doporučuji.
LD
Lucie Davidová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2025
JS
Jana Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.5.2025
Maximální spokojenost. U syrového masa mi pes přebíral ovoce/zeleninu ať byla sebevíce nadrobno. A teď? Nechává dokonale čistou misku. 😀
+ Velmi rychlé dodání!
IZ
Iveta Zimova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.5.2025
Ano jsem velmi spokojená, krasne vodítko.
Rychlé doručení
JO
Jindra Odstrcilova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.5.2025
Zatím velká spokojenost. Myslí že obedva s námi. Náš oběd.
VZ
Veronika Zimová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.5.2025
Za nás veliká paráda, konečně něco, co náš vybíravka ocení, děkujeme !! 😍
GA
Gabriela Asnaďová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.5.2025
Môju 🐕 to veľmi chutilo,ja som veľmi spokojná spokojný a chutilo mu to ďakujem.Davam 5 tlapky.🐕🐕🐕🐕🐕
LK
Lenka Krištůfková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.5.2025
Bezva výrobky
Jsou to lidé,kteří dělají svou práci dobře, poctivě s nadšením a láskou....výsledkem jsou spokojení a zdraví pejsci
AL
Alena Laznickova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
Moc, jste úžasní 🐶🐶💕💕
