Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
996 hodnocení
5
986x
4
6x
3
2x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IH
Ivan Hrbek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.7.2025
Jsem spokojen.
TS
Tomáš Svatek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.7.2025
Úžasné krmení. Stěně krásně roste. Moc mu chutná. Výborná komunikace. Super doprava chladicim vozem. 😉
PB
Petra Burianová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.7.2025
+ rychlé dodání
milé jednání, veškeré dotazy mi plně zodpověděli, jsem spokojená, začala jsem jídlo pro moji mimiňačku :-) objednávat pravidelně
RP
Radka Petrova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.7.2025
MH
Martina Housarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.7.2025
KV
Klára Vašíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.6.2025
GČ
Gabriela Čermáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.6.2025
Mňamiky hafiky
Teprve zkoušíme
Rychlé dodání
+ Chutné jídlo, velký výběr, snadné objednání a perfektní dodání až domů s usměvavým řidičem. Spokojení jsou i pejsci.
IS
Ivana Svacinova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.6.2025
Super krámek sem rada ze sem tu objednala dobroty pro naši Bibinu
NV
Natalie Veberova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.6.2025
JH
Jaroslava Hejduková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.6.2025
Velká spokojenost. Jídlo je opravdu vynikající. Perfektní složení. Rychlé dodání, velmi ochotní lidé.
Veliké díky.
Jaroslava Hejduková a Bellissima
+ Food is excellent and Ben loves it and leaves his bowl clean
AW
Alice Weisová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.6.2025
Nakupují poprvé, zatím nevím
Rychlost dodání
RS
Radka Sahulová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.6.2025
S obchodem jsem velice spokojená. Vše mi podrobně vysvětlili, byli milí a vstřícní. Dodání je velmi rychlé, což je super. Připravuji fence Ellí čerstvé jídlo teprve 3 dny, ale máme z toho obě neskutečnou radost. Ellí zblajzne vždy celou mističku a mě to strašně hezky voní, když jí jídlo ohřívám. Od té doby má krásné bobíky a žádný průjmík. Jedním slovem "bomba", pokud bude Ellí takto prospívat i nadále , jsem připravena jídlo objednávat stále.
AL
Alena Laznickova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.6.2025
+ Velice rychle doruceni a zbozi super.
- Asi zadna
