Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
996 hodnocení
5
986x
4
6x
3
2x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Moc dobre jídlo.Sara je naprosto spokojena
EM
Eva Marková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2025
IA
Ivona Alexová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2025
Vše perfektní
NJ
Nikola Jandelková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.4.2025
Nejlepší 🍀❤️ moc doporučujeme ❤️
+ Výborná komunikace, perfektní a rychlá doprava až domů, jídlo výborně zabaleno
- Nic mě nenapadá
Již už jsem hodnocení jednou psala. Jsem velice spokojena s obchodem. Je vidět a slyšet z telefonního kontaktu, že jste na správném místě, že zvířátka milujete.
KJ
Klára Jarolimová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.4.2025
JS
Jindřich Sýkora
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.4.2025
Lupo velmi spokojený, miska byla hned prázdná 🐶👍
Vždy spokojenost
+ Pouze kladné
Vždy jsem spokojená.
JŠ
Jiří Švarc
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.3.2025
Velice vstřícní, umí poradit. Děkuji.
Objednávám z bibifood.cz jídlo pro našeho 14letého italského chrtíka a troufnu si říct, že mu doslova zachránilo život. Po ztrátě naší fenky v lednu byl velmi smutný, přestal jíst, nechtěl ven a jen ležel. Rychle hubnul a ztrácel sílu. V tu dobu nám bylo doporučeno vyzkoušet právě BiBi FOOD. První zásilka přišla přesně 10 dní po odchodu jeho parťačky – a od prvního dne se stal zázrak. Pejsek začal jíst, přibral, má chuť na procházky, hraje si a vypadá lépe než už dlouho ne. K jídlu dáváme ještě CBD pastu, která mu také pomáhá. Věřím, že díky BiBi FOOD tu s námi může být ještě dlouho. Moc děkujeme!
PK
Petr Kropík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2025
Velmi spokojeni po prvním nákupu. Vyřízení i doprava chladicím vozem perfektní. Jídlo vypadalo výborně a naše mlsna se na něj vrhla. Budeme opět objednávat.
Naši pejskové jsou opravdu hodně vybíraví a Bibifood jim ohromně chutná. Všem vřele doporučuji. Victorie Tortorici
Pohodový nákup
+ Rychlost, ochota ,vše v naprostém pořádku. Profi přístup.
Kvalitní jídlo a naší Sáře chutná
+ Perfektni servis,jidlo pejskovi od prvniho sousta chutna..
