Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Věčný pes

Odborník na psí výživu Rodney Habib a veterinářka Karen Shawová Beckerová shromáždili nejnovější vědecké poznatky genetiků, mikrobiologů a vědců zkoumajících dlouhověkost. Přibližují negativní vlivy na psí zdraví a dávají ověřený návod na to, aby pes žil přes 20 nebo 30 let.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: BiBi FOOD
599 Kč
Kategorie: Ostatní

Skandální odhalení, vyvrácení zažitých dogmat a podložená vědecká fakta

Autoři knihy se s tím nemazali. Řekli prostě dost. Dost marketingové masírce, dost dezinformacím, dost zbytečně brzké psí smrti a dost utrpení. Psi s námi kráčí životem už pěkně dlouho a umí nám nejenom zpříjemnit den, snížit krevní tlak, vykopat nás na osvěžující procházku nebo nás rozesmát, ale taky nám umí doslova zachránit život.

Přesto jsme čím dál častěji svědky klesající dlouhověkosti, obzvlášť u čistokrevných plemen. Hlavní příčinou smrti starších psů je rakovina, na paty jí šlape obezita, degenerace orgánů, autoimunitní choroby a cukrovka. Mladší psi se potýkají s vyšší pravděpodobností úmrtí kvůli zranění, vrozeným vadám nebo infekčním nemocem

vecny_pes_hank3

Kniha pochopitelně nemá tu moc pomoct pejskovi od nádoru, ale představuje vědecky doložený návod na to, jak o psa optimálně pečovat tak, abyste zvýšili kvalitu jeho života a prodloužili čas strávený s vámi

Některá fakta v knize pro vás mohou být opravdu šokující… Je to skandální, děsivé, neuvěřitelné a smutné. My tato fakta známe, a právě proto pejskům vaříme naše menu. Je nutné NEZAVÍRAT OČI PŘED PRAVDOU!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu