Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Tonic Zdravá kůže, krásná srst

Řekněte STOP škrábání, matné srsti a pigmentaci! Složení psího nápoje od výrobce Woof & Brew je vymyšlené speciálně pro pejsky, kteří trpí problémy se srstí a kůží. Denní dávku medicínky si navíc užijí, protože 100% přírodní Tonic Itchy & Scratchy Hound je dobroučký a páníčkům se navíc dobře dávkuje.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: DOGG
329 Kč

Není ve své kůži? Vyřešte to přírodní cestou

Stejně jako lidem, i našim čtyřnohým přátelům občas chybí nějaký ten vitamín. Páníčci si pak všimnou, že srst jejich psů nezáří jako dřív nebo se nezřízeně drbou. Tonic Itchy & Scratchy Hound od anglické značky Woof & Brew se zaměřuje právě na problémy s matnou srstí, svědivou kůží a pigmentací. Složení je 100% přírodní a přítomnost lopuchu, pampelišky, lněného semínka, kopřivy a mořské řasy se postará o to, aby byl váš pes znovu ve své kůži! 

Škrábání a matná srst rozhodně nejsou u psa žádného věku ani plemene normální! Znamená to, že nedostává krmení, které mu dělá dobře. Stejně jako u lidí je stav střev hned poznat na kvalitě vlasů, nehtů a kůže, i u psa narušení těchto částí těla značí, že byste rozhodně měli něco změnit. Nejčastěji je příčinou strava. Máme spoustu stálých zákazníků, kterým jsme pomohli vyřešit fatální problémy s kůži. Přidáte se k nim?

Psychický stav je neodmyslitelně spjatý s tím, co je v misce. Někdy ani všechny výtečné doplňky stravy nepomohou, protože pejsek má tak velké deficity živin, že je třeba přesedlat na úplně jiný styl krmení. Naši zákazníci byli v minulosti zoufalí a u pejsků kromě stresu a nechutenství bojovali taky s alergiemi a špatným zažíváním. Podáváním našich menu ze skutečných surovin se život jejich psa změnil.

6 důvodů, proč je psí tonik víc než jen chutňoučký drink:

  1. Jedna láhev skýtá pro pejska střední velikosti až 60 dávek (takže vydrží cca měsíc).
  2. Díky praktickému balení se pití dobře servíruje a pohodlně skladuje.
  3. Psí tonik se dá nalít na denní porci jídla nebo přidat do misky s vodou. Jen si pohlídejte doporučené denní dávkování. 
  4. Drink je určený speciálně psím potřebám, takže skutečně podpoří kůži a srst vašeho psa a zabraňuje nechtěné pigmentaci. Kromě toho pomáhá detoxikovat a čistit celý organismus.
  5. Složení je posvěcené veterinářem a je nabité esenciálními mastnými kyselinami, železem, jódem a dalšími vitamíny a minerály.
  6. Pro vašeho parťáka představuje velmi chutné zpestření všedního jídla!

Složení: lopuch, pampeliška, lněné semínko, kopřiva, mořská řasa, rooibos, konzervanty sorbát draselný a benzoát sodný.

Doporučení: Tonik je pro psy starší 4 měsíců. Pokud máte březí či kojící fenku nebo pejska s chronickými potížemi, raději se poraďte před podáním nápoje s lékařem.

Jak tonik nadávkovat:

Psi do 5 kg: 2 víčka denně.

Psi do 23 kg: 3 víčka denně.

Psi nad 23 kg: 5 víček denně. 

Přidejte tonik do misky s vodou nebo jídlem. Po otevření udržujte v chladu a do 1 měsíce spotřebujte. Před podání nezapomeňte láhev protřepat. Před prvním podání se ujistěte, že má pes přístup k čerstvé vodě.

Objem: 330 ml

Woof & Brew

Woof & Brew jsou odborníci na psí nápoje sídlící ve Spojeném království, kde je situovaná i celá výroba. Jde o první značku na světě, která se specializuje na přírodní bylinné pití pro psy a kočky. Vznikla v roce 2012 a receptury unikátních bylinných směsí jsou od začátku podrobeny přísnému veterinárnímu dohledu, aby nápoje nebyly jen dalším marketingovým trikem. Rozličné varianty, jako je psí pivo, tonik nebo například “pawsecco”, napomáhají řešení konkrétních zdravotních nedostatků a jsou přínosem pro celkovou kondici našich čtyřnohých přátel. Na zdraví!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu