Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Tonic Zápach z tlamičky

Smrdí vašemu psovi z tlamy? Rozhodně to tak nemusí zůstat! Psí tonik od Woof & Brew poskytne vašemu pejskovi nejenom dokonalé zpestření každodenní stravy, ale taky podporu zdravých zubů, dásní a trávení. Díky tomu budou další polibky od vašeho miláčka svěží a voňavé!

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: DOGG
329 Kč

Protože zápach z tlamičky rozhodně není normální! 

Zapomeňte na to, co víte o lidské variantě toniku! Psí nápoj od anglického výrobce Woof & Brew je ryzí tonikum, tedy povzbuzující lék. Varianta Tonic Doggy Breath prokazatelně podporuje trávicí systém a dezinfikuje ústní dutinu psa koprem, citronovou trávou, zázvorem, pískavicí a šalvějí, která je pověstná svými antibakteriálními účinky.

Zápach z tlamy u psa rozhodně není normální! Znamená to, že nemá zdravé dásně a/nebo zuby a nedostává krmení, které mu dělá dobře. Stejně jako u lidí je silný odér dechu příznakem problémů, i u psa značí, že byste rozhodně měli něco změnit. Nejčastěji je příčinou strava. Pejskům našich stálých zákazníků rozhodně z tlamičky cítit nejde.

6 důvodů, proč je psí tonik víc než jen chutňoučký drink:

  1. Jedna láhev skýtá pro pejska střední velikosti až 60 dávek (takže vydrží cca měsíc).
  2. Díky praktickému balení se pití dobře servíruje a pohodlně skladuje.
  3. Psí tonik se dá nalít na denní porci jídla nebo přidat do misky s vodou. Jen si pohlídejte doporučené denní dávkování. 
  4. Drink je určený speciálně pro psí potřeby, takže skutečně podporuje jak zdraví zubů a dásní, tak trávicí procesy.
  5. Obsahuje esenciální oleje a je nabitý vitamíny a minerály.
  6. Pro vašeho parťáka představuje velmi chutné zpestření všedního jídla!

Složení: kopr, citrónová tráva, zázvor, pískavice řecké seno, šalvěj, konzervanty sorbát draselný a benzoát sodný.

Doporučení: Tonik je pro psy starší 4 měsíců. Pokud máte březí či kojící fenku nebo pejska s chronickými potížemi, raději se poraďte před podáním nápoje s lékařem.

Jak tonik nadávkovat:

Psi do 5 kg: 2 víčka denně.

Psi do 23 kg: 3 víčka denně.

Psi nad 23 kg: 5 víček denně. 

Přidejte tonik do misky s vodou nebo jídlem. Po otevření udržujte v chladu a do 1 měsíce spotřebujte. Před podání nezapomeňte láhev protřepat. Před prvním podání se ujistěte, že má pes přístup k čerstvé vodě.

Objem: 330 ml

Woof & Brew

Woof & Brew jsou odborníci na psí nápoje sídlící ve Spojeném království, kde je situovaná i celá výroba. Jde o první značku na světě, která se specializuje na přírodní bylinné pití pro psy a kočky. Vznikla v roce 2012 a receptury unikátních bylinných směsí jsou od začátku podrobeny přísnému veterinárnímu dohledu, aby nápoje nebyly jen dalším marketingovým trikem. Rozličné varianty, jako je psí pivo, tonik nebo například “pawsecco”, napomáhají řešení konkrétních zdravotních nedostatků a jsou přínosem pro celkovou kondici našich čtyřnohých přátel. Na zdraví!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu