Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Tonic Strach, úzkost, nervozita

Máte doma bojánka nebo nerváka? Podpořte jeho duševní klid 100% přírodním způsobem. Složení psího nápoje od výrobce Woof & Brew je vymyšlené speciálně pro úzkostlivé a nervózní psy. Denní dávku medicínky si navíc užijí, protože Tonic Anxious Hound se podává spolu s krmením nebo do misky s vodou. Haf!

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: DOGG
329 Kč

Zapomeňte na chemii a vraťte pejskovi náladu přírodním způsobem!

Nejste sami, kdo má už týden před oslavami konce roku vyrážku nebo přemýšlí o tom, že vystuduje veterinu, než by stresoval pejska další návštěvou na doktora. Proto dali ve Woof & Brew hlavy dohromady a vymysleli nápoj Tonic Anxious Hound, který není jen fantastickým zpestřením každodenního krmení, ale taky přírodním tonikem, které pomáhá pejskovi s uvolněním. 

Psychický stav je neodmyslitelně spjatý s tím, co je v misce. Někdy ani všechny výtečné doplňky stravy nepomohou, protože pejsek má tak velký deficit živin, že je třeba přesedlat na úplně jiný styl krmení. Naši zákazníci byli v minulosti zoufalí a u pejsků kromě stresu a nechutenství bojovali taky s alergiemi a špatným zažíváním. Podáváním našich menu ze skutečných surovin se život jejich psa změnil.

6 důvodů, proč je psí tonik víc než jen chutňoučký drink:

  1. Jedna láhev skýtá pro pejska střední velikosti až 60 dávek (takže vydrží cca měsíc).
  2. Díky praktickému balení se pití dobře servíruje a pohodlně skladuje.
  3. Psí tonik se dá nalít na denní porci jídla nebo přidat do misky s vodou. Jen si pohlídejte doporučené denní dávkování. 
  4. Drink je určený speciálně psím potřebám, takže skutečně pomáhá zvládnout stresové situace, a to jak bezprostředně před náročnou akcí, tak při dlouhodobé zotavování z traumatizujících událostí. 
  5. Složení je posvěcené veterinářem a je nabité vitamíny a minerály.
  6. Pro vašeho parťáka představuje velmi chutné zpestření všedního jídla!

Složení: okvětní lístky růže, levandule, harpagofyt, květ pomerančovníku, šišák, kozinec, lipový květ, konzervanty sorbát draselný a benzoát sodný.

Doporučení: Tonik je pro psy starší 4 měsíců. Pokud máte březí či kojící fenku nebo pejska s chronickými potížemi, raději se poraďte před podáním nápoje s lékařem.

Jak tonik nadávkovat:

Psi do 5 kg: 2 víčka denně.

Psi do 23 kg: 3 víčka denně.

Psi nad 23 kg: 5 víček denně. 

Přidejte tonik do misky s vodou nebo jídlem. Po otevření udržujte v chladu a do 1 měsíce spotřebujte. Před podání nezapomeňte láhev protřepat. Před prvním podání se ujistěte, že má pes přístup k čerstvé vodě.

Objem: 330 ml

Woof & Brew

Woof & Brew jsou odborníci na psí nápoje sídlící ve Spojeném království, kde je situovaná i celá výroba. Jde o první značku na světě, která se specializuje na přírodní bylinné pití pro psy a kočky. Vznikla v roce 2012 a receptury unikátních bylinných směsí jsou od začátku podrobeny přísnému veterinárnímu dohledu, aby nápoje nebyly jen dalším marketingovým trikem. Rozličné varianty, jako je psí pivo, tonik nebo například “pawsecco”, napomáhají řešení konkrétních zdravotních nedostatků a jsou přínosem pro celkovou kondici našich čtyřnohých přátel. Na zdraví!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu