Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Tonic Klouby, dodání energie

Jestli máte doma starouška nebo psa v rekonvalescenci pohybového aparátu, jste na správné adrese. Psí nápoj od anglického výrobce Woof & Brew je vyvinutý ze 100% přírodních surovin a ve spolupráci s odborníky tak, aby ulevil pejskovi od bolesti a podpořil zdraví vazů, šlach, kloubů a kostí.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: DOGG
329 Kč

Vraťte psovi radost z pohybu tím nejchutnějším způsobem!

Zapomeňte na to, co víte o lidské variantě toniku! Psí nápoj od anglického výrobce Woof & Brew je ryzí tonikum, tedy povzbuzující lék. Varianta Tonic Senior Hound prokazatelně podporuje pohybový aparát tak, aby byl pejsek fit. Přírodní ingredience v podobě tolice vojtěšky, harpagophyta, jinanu dvoulaločného, hlohu a lopuchu podporují zdravý krevní oběh i stárnoucí mozkové závity.

Pejsek, který je dlouhodobě bez energie, v nějakém ohledu strádá. A jelikož pro psy znamená pohyb život, dá se očekávat, že brzy život v bolestech a bez jiskry raději vzdá. Nejčastěji je příčinou strava. Ačkoliv se může zdát, že pejska “jen” bolí klouby, jde o celkové vyčerpání organismu, protože zkrátka nedostává dostatek živin. Naši zákazníci pozorují u psů ohromné změny nejen v oblasti pohybu, ale i nálady. Zkuste vyváženou čerstvou stravu, než bude pozdě.

6 důvodů, proč je psí tonik víc než jen chutňoučký drink:

  1. Jedna láhev skýtá pro pejska střední velikosti až 60 dávek (takže vydrží cca měsíc).
  2. Díky praktickému balení se pití dobře servíruje a pohodlně skladuje.
  3. Psí tonik se dá nalít na denní porci jídla nebo přidat do misky s vodou. Jen si pohlídejte doporučené denní dávkování. 
  4. Drink je určený speciálně pro psí potřeby, takže skutečně pomáhá funkci krevního oběhu, stimuluje mozkovou činnost a podporuje svalový i kosterní systém psa.
  5. Složení je posvěcené veterinářem a je nabité vitamíny a minerály.
  6. Pro vašeho parťáka představuje velmi chutné zpestření všedního jídla!

Složení: tolice vojtěška, harpagophytum, jinan dvoulaločný, hloh, lopuch, konzervanty sorbát draselný a benzoát sodný.

Doporučení: Tonik je pro psy starší 4 měsíců. Pokud máte březí či kojící fenku nebo pejska s chronickými potížemi, raději se poraďte před podáním nápoje s lékařem.

Jak tonik nadávkovat:

Psi do 5 kg: 2 víčka denně.

Psi do 23 kg: 3 víčka denně.

Psi nad 23 kg: 5 víček denně. 

Přidejte tonik do misky s vodou nebo jídlem. Po otevření udržujte v chladu a do 1 měsíce spotřebujte. Před podání nezapomeňte láhev protřepat. Před prvním podání se ujistěte, že má pes přístup k čerstvé vodě.

Objem: 330 ml

Woof & Brew

Woof & Brew jsou odborníci na psí nápoje sídlící ve Spojeném království, kde je situovaná i celá výroba. Jde o první značku na světě, která se specializuje na přírodní bylinné pití pro psy a kočky. Vznikla v roce 2012 a receptury unikátních bylinných směsí jsou od začátku podrobeny přísnému veterinárnímu dohledu, aby nápoje nebyly jen dalším marketingovým trikem. Rozličné varianty, jako je psí pivo, tonik nebo například “pawsecco”, napomáhají řešení konkrétních zdravotních nedostatků a jsou přínosem pro celkovou kondici našich čtyřnohých přátel. Na zdraví!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu