Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Outdoor keeper LICKIMAT

Outdoor Keeper je speciální nádoba pro podložku LickiMat®! I venku udrží jídlo na ploše podložky tak, aby nebylo všude okolo. Ocení ho obzvlášť páníčci štěňat a kousavých pejsků, kteří by se bez váhání pustili do okusování podložky.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: LickiMat
445 Kč
Kategorie: Pro radost

Fantastický doplněk k lízací podložce LickiMat®!

Indoor verze misky na podložku patří do každé smečky, kde rozměry LickiMatky pejskovi nebo kočičce prostě nestačí k tomu, aby jídlo nebylo všude po zahradě. Navíc můžete dát dobroty i do krajů bez ztrát a lépe tak podložku využít jako misku ke krmení a prostředek proti hltání. Obzvláště u nenechavých štěňat oceníte, že díky Indoor keeperu nemohou rozžvýkat okraj podložky. 

Hlavní benefity:

  • Vysoký okraj znamená méně uklízení po jídle.
  • Nebojte se dát misku do myčky na nádobí, ohřát v mikrovlnné troubě nebo zmrazit v mrazáku.
  • Promění obyčejný LickiMat® na hlubokou misku, která pojme více jídla a přiměje pejska nehltat.
  • Perfektní volba pro kousání psů nebo štěňat.
  • Keeper™ je vyroben z recyklovaného plastu. Neobsahuje silikony, BPA, PVC a ftaláty. 
  • Rozměry pro LickiMat® podložku o velikosti 20x20 cm.
  • Pozor, LickiMatka není součástí sady, fotografie jsou pouze orientační!

Co na podložce servírovat?

Prakticky cokoli, co má váš pes nebo kočka rád/á. Klidně zkuste improvizovat a experimentovat. O své nápady se pak můžete podělit s dalšími příznivci lízacích podložek. Je tu velká šance, že si váš miláček oblíbí olizování čehokoliv. Proto směle do toho!

Proč je lízání tak prospěšné?

Protože boostuje vnímání chutí a dokáže přimět psy i kočky vychutnat si i malé množství jídla. Díky tomu je lízání skvělé pro redukci váhy u zvířat, která nemají nikdy dost. Pomáhá ale i mazlíčkům s opačným vztahem k jídlu. Ty dokáže přimět nabaštit se, i když jsou vybíraví nebo nežravci.

Otírání jazyka o nerovný povrch podložky pomáhá tvorbě slin, které se pak starají o bezpečí zubů a dásní. Olizování přírodního kaučuku navíc dokáže dostat z mezizubních prostor kusy jídla, kvůli kterým nemusí být dech vašeho pejska zrovna příjemný.

inspirace

inspirace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podložka LickiMat je perfektní volbou pro boj s nudou u psů nebo koček. Různé povrchy Buddy™, Playdate™ a Soother™ fungují odlišně s různými lahůdkami a jídlem. Vyzkoušejte je všechny a zjistěte, které povrchy nejlépe vyhovují vašim mazlíčkům.

LickiMat umožňuje experimentovat a objevovat oblíbené lahůdky vašeho mazlíčka. Arašídové máslo, Lata Kita Mata, mandlové máslo, jogurt, rozmačkané sardinky, dýňové pyré, drcené sušenky, na co si jen vzpomenete! Užijte si cestu objevování oblíbených zdravých lahůdek vašeho mazlíčka.

Dlouhodobé olizování malého množství dobrůtek může být velkým potěšením. Je to jednoduché a levné, skvělé do útulků, kde většina zvířat trpí chronickým stresem. Rohože LickiMat jsou také ideální pro běžný domov, kde mohou účinně potlačit ničivé chování psa, který zůstal sám doma, a tím zachránit vaše boty před okousáním :)

Tím všestrannost LickiMat nekončí. Podle veterinářů a páníčků funguje dobře při ošetřování, k uvolnění mazlíčka a odvádění pozornosti od ne vždy příjemných úkonů, jako je např. stříhání drápků, očkování, koupání a další.

Při výcviku se využívají podložky LickiMat jako pomůcka k nastolení poslušnosti psů. Fungují jako motivační odměna za dobře odvedenou práci, která dělá z výcviku zábavu.

LickiMat poskytuje příležitost servírovat zdravé svačiny pro našeho čtyřnohého přítele, nebo mu udělat skutečnou hostinu :) Když je náš pes nebo kočka nemocná a chcete jim pomoci se brzy uzdravit a posílit jejich organismus, může LickiMat pomoci při podávání vitamínů nebo léků. Domácí mazlíček si je mezi pochoutkami na podložce ani nevšimne a všechno pěkně sní. Kromě toho rohož perfektně funguje jako stimulátor chuti k jídlu.

A věděli jste, že rohože LickiMat jsou vhodné pro zmrazování? V horkém počasí nenajdete nic lepšího než „zmrzlinu“ z podložky :)

LickiMat je také skvělá miska pro hltavé pejsky, protože prodlužuje dobu konzumace jídla. LickiMat lze použít k podpoře pomalejšího krmení vašeho mazlíčka mokrým i suchým krmivem. Suché jídlo přirozeně spadá do prostorů v Buddy™ a Playdate™, zatímco vlhké jídlo lze vtlačit do podložky pomocí lžíce nebo špachtle.

LickiMat je inovativní produkt, který vynalezla australská společnost Innovative Pet Products. Hlavním cílem této společnosti je poskytovat produkty, které se starají o zdraví a pohodu zvířat. Výrobky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů - netoxických a bezpečných a za použití nejmodernějších výrobních technik.

 

 

Zpět do obchodu