Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kopečková zmrzlina Ferribiella

Je libo jednu kopečkovou? My říkáme ano! Kupte hračku jednou a zchlazení dopřejte vašemu miláčkovi znova a znova. Psí hračka od Ferribielly není jen originální a líbivá, ale taky velice praktická. Stačí napustit zmrzlinu vodou, nechat zmrazit a pak naservírovat pejskovi jako hravé letí osvěžení! 

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
155 Kč

Pro zchlazení plné psiny, dejte vodu do zmrzliny!

Není nad to dopřát psovi osvěžující letní koupačku. Ale to není to jediné, co pro něj můžete udělat. Napusťte do psí hračky v podobě zmrzliny trochu vody a strčte na chvíli do mrazáku. Jakmile se promění v led, dejte ji pejskovi na hraní pro schlazení a parádní požužláníčko, které významně přispívá psychické pohodě. 

Vysvobození pro přezubující štěňata

Páníčku, máš ty vůbec tucha, jak mě ty prořezávající se zoubky svědí?! Tohle by vám asi řeklo štěně, které zdevastovalo boty a rozhodně se za to nehodlá omlouvat. Chlad a bezpečně měkký latex jsou pro štěněcí svědící dásně úplné vysvobození!

Ferribiella zkrátka ví, jak na to

Italská značka Ferribiella je na slovo vzatým odborníkem na psí zábavu. Při výrobě hraček se inspiruje různými potravinami, díky čemuž si získává jak srdce pejsků, tak páníčků po celém světě. Populární je například série pískacího pečiva. Totiž zaaportovat si s takovou bagetou, houskou nebo croissantem, učiní vám i vašemu miláčkovi až nevídané potěšení! 

ferribiella_ice_cream_toy

Pamatujte, že nezničitelné hračky neexistují. Nezapomeňte vždy vybírat tak, aby odpovídaly temperamentu a charakteru vašeho mazlíčka. Zábava by se měla vždycky konat pod dohledem páníčka!

Nezapomeňte zmrzku po hraní umýt teplou vodou, aby se na ní nemnožily mikroorganismy, které mohou pejskovi ublížit.

Hodí se vědět:

MATERIÁL ROZMĚRY VÁHY
Latex Rozměry 9 x 16 x 8 cm 71 gBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu