Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.
To, co je před náma, lechtá nás u pupku. Snad doma máte dost do psího žaludku! 4.7.- 7.7. máme totiž packy nahoře a nevaříme. Naposledy 29.6., pak až 7.7.

Doporučené dávkování balzám na tlapky do kapsy 4,5ml

Vyčistěte všechny přebytečné nečistoty nebo nečistoty zjevné kolem postižené oblasti. Vytočte malé množství Paw balzámu nahoru z obalu a jemně vetřete velkorysé množství na tlapky vašeho psa. Tlapky budou po aplikaci hladké, takže nechte oblast zaschnout.

Opakujte jeden až třikrát denně. Pravidelná a častá aplikace na otevřené rány je zásadní pro ochranu před infekcemi a škodlivými bakteriemi. Se zlepšováním oblasti snižte použití.

Tipy pro použití:

  • Aplikujte před spaním je to ideální doba, kdy je váš pes v klidu a tělo přejde do regeneračního režimu! 
  • Mnoho zákazníků použilo dětské ponožky po aplikaci Paw Soother, aby zabránily olizování a vytvořily ultra léčivé prostředí pro tlapky, aby absorbovaly přírodní máslo a oleje.
  • Chcete-li dosáhnout maximálních výsledků, použijte se sesterským produktem PawTection pro větší ochranu a prevenci možného zranění.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení