Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Miska na vodu modrá

Prosviťte život svého mazlíčka kombinací drahokamů v misce na vodu CrownJuwel. Miska byla vyvinutá speciálně pro zvířecí zdraví a dokáže zvýšit pohodu domácích mazlíčků.

Nevěříte? Udělejte si doma jednoduchý test. Postavte vedle sebe svou starou misku s vodou a misku CrownJuwel, ve které je minimálně 10 minut dostatek vody, a uvidíte, kterou si mazlíček vybere.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: CrownJuwel
1 290 Kč
Kategorie: Servírování
Záruka: 2 roky

Dopřejte pejskovi přirozeně revitalizovanou vodu!

Miska CrownJuwel je robusní a pevná (70% bambus, kukuřičný škrob, dřevěná vlákna, 30% syntetická pryskyřice), na dně s uchyceným skleněným modulem s drahokamy pro zcela přírodní revitalizaci pitné vody. Je vyrobená z pevného borosilikátového skla zbaveného zatěžujících prvků. 

Předpokladem pro dobře fungující látkovou výměnu je dostatečné množství kvalitní vody. To platí jak pro lidi, tak i pro zvířata. CrownJuwel vznikla v úzké spolupráci se zvěrolékaři a odborníky na léčení drahými kameny. Cílem bylo podstatným způsobem zvýšit pohodu zvířat, podpořit vitalitu a jejich nadšení pro konzumaci zdravé vody.

Parametry:

  • Složení směsi: Jadeit (nefrit) - vitalita, Hnědý achát - síla, Křišťál - koncentrace, Peridot - vyrovnanost, Růženín - společenské chování
  • Průměr: ca. 22 cm
  • Výška: ca. 11 cm
  • Objem: 900 ml
  • Ideální naplnění: 750 ml

O CrownJuwel

Monika Grundmann je jedna z nejznámějších autorek, mluvčích a uznávaných vědců v Evropě v oblasti léčení pomocí kamenů. Patří mezi zakládající členy Asociace pro léčení pomocí kamenů. Je vlastníkem nejznámější a nejúspěšnější terapie k dosažení rovnováhy pomocí kamenů – Edelsteinbalance – Therapie.

Stejně jako naše těla, tak i těla domácích zvířat tvoří z velké části voda. Vědomý výběr vody a její oživení přispívá nejen k dobrému pocitu vašich domácích mazlíčků, ale i jejich vitalitě. Miska CrownJuwel zvyšuje atraktivitu při podávání zdravé vody vašim zvířatům. Při testu byla zjištěna vyšší konzumace takto připravené vody. Dostatečná konzumace čerstvé vody je rozhodujícím faktorem pro dlouhodobé zdraví vašich zvířat a může dokonce uspořit někdy poměrně nákladnou návštěvu vašeho veterináře. A nejlepší na tom je: Váš čtyřnohý přítel to bude milovat.

Udělejte si jednoduše test sami: Při prvním použití misky CrownJuwel ji postavte vedle misky, kterou jste doposud používali. Nechte působit drahokamy alespoň 10 minut. Uvidíte, kterou vodu váš mazlíček upřednostní. Díky skvělému instinktu bude okamžitě vědět, která voda je pro něj nejlepší.

Paměť vody a její odraz v nás - VitaJuwel

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 15.5.2021
Zatím nevím,ještě se z misky nenapil ani pes ani kocour.
5
DH Avatar autora | 16.10.2020
Miska je fantastická, můj pejsek vždy vyhledával vodu všude jinde, jen né z misky, kterou jsem mu napustil, kaluže, květináče, do kterých napršelo, ale co mám tuhle úžasnou misku, pije jenom z ní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu