Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Žralok plovoucí na vodě

Chodíte s pejskem k vodě nebo s vámi jezdívá na dovolenou? Pak mezi jeho hračkami nesmí chybět plavací žralok od značky Ferribiella. Je z odolného materiálu, nejde ke dnu a určitě bude pejska bavit víc než obyčejný míček.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
289 Kč

Zabavte pejska u vody stylově a bezpečně

Miluje váš pejsek plavání? Pořiďte mu hračku, která je určená přímo pro vodní radovánky. Žralok z termoplastické pryže plave na hladině a díky použití odolného materiálu ho jen tak něco nepotopí! 

Italská značka Ferribiella výrábí hračky a doplňky pro psy a kočky už přes 40 let. Tradice však neznamená, že se drží při zemi, právě naopak. Designéři se nebojí odvážných tvarů a originálních nápadů, takže produkty baví zvířata i páníčky.

Pamatujte, že žádné nezničitelné hračky neexistují. Nezapomeňte vždy vybírat tak, aby odpovídaly temperamentu a charakteru vašeho mazlíčka. Zábava by se měla vždycky konat pod dohledem páníčka! 

Hodí se vědět:

  • materiál: TPR (termoplastická pryž),
  • rozměry: 21 x 11 x 9 cm,
  • váha: 164 g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu