Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Žralok plovoucí na vodě

Hračka pro psa - žralok z TPR. Na prázdninové cestování k vodě se skvěle bude hodit žralok - plave na vodě. Roztomilá psí hračka na plavání je perfektním dárkem pro pejska.

Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
289 Kč

Hluk moře, zpěv ptáků .... pár slov o nabídkách na cesty. Designéři značky Ferribiella rádi překvapují své obdarované. Vytvářejí produkty, které jsou nejen bezpečné a funkční. Doplňky pro psy jsou navíc velmi designové. Perfektní na každou cestu. 

Pamatujte, že neexistují žádné nezničitelné hračky. Hračky vybíráme podle temperamentu a schopností mazlíčka.  

 

Rozměry: Rozměry 21 x 11 x 9 cm

Materiál: TPR (termoplastická pryž)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu