Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Žlutý míček s úchytem 8CM

Míčky jsou prvkem, který v domě, kde vládne pes, nemůže chybět. Každý, velký nebo malý, si rád hraje s míčem. Přemisťování, odchytávání, hraní venku s majitelem nebo psími kamarády je plné vrtění ocasů a štěkání

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
225 Kč

Ferribiella vytvořila hračku pro psa, která dává mnoho příležitostí k zajímavé aktivitě našeho čtyřnohého kamaráda. Míč je vyroben z odolného termoplastického materiálu odolného proti mechanickému poškození. Velmi důležitým faktorem je fakt, že tento materiál je bezpečný pro psí zuby a dásně.
Očka a štěrbiny, kterými je míček vybaven, umožňují psovi míč pohodlně chytit. Ale také vám umožní šetrně vyčistit zuby a ústa i při zábavě.

Nylonové lano, ze kterého byla rukojeť vyrobena, také vykazuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození, prasklinám a oděru.
Skvělá zábava je pro naše psí parťáky základem skvělého dne. Již dnes obohaťte svou sbírku o míč, který dává tolik radosti a uspokojení ze společně strávených chvili 

 Pamatovat! Neexistují žádné nezničitelné hračky, důležité je, aby hračky byly vybírány v souladu s povahou a temperamentem psa. Zábava by měla vždy probíhat pod neustálou péčí a kontrolou majitele.

 

Průměr 8cm

Celková délka 26cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu