Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Vykulená kachna pískací

Hračka pro psa ve tvaru kachny je vyrobena z bezpečného latexu. Nepravidelná textura znamená, že bude jemně masírovat dásně vašeho psa. 

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
155 Kč
Kategorie: Pro radost

Věděli jste, že...
italská značka Ferribiella vyrábí doplňky pro psy a kočky již 40 let! Co je odlišuje? Skvělý design a funkčnost produktů. Podívejte se, co je v nabídce!  

Který pes nemá rád takovou klasiku? Před vámi je hračka ve tvaru... KACHNY! :)

Uvnitř má pískátko, které vašeho psa povzbudí ke hře ještě více. 

Vezměte svou bláznivou kachnu s sebou ven! Pes jí bude moci chytit a vy jí budete moci hodit! Čtyřnozí přátelé si rádi hrají s lidmi. 

Pamatujte, že žádné hračky nejsou nezničitelné. Hračky vybíráme podle povahy a temperamentu mazlíčka. Výrobek není určen ke konzumaci! Hra by měla vždy probíhat pod dohledem majitele.

 

Velikost: S - Ø5 x 25 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu