Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Vodítko vodní svět

Ať už se vydáváte vstříc vodním radovánkám nebo chcete jen zaperlit v džungli města, vodítko pro psa od značky Ferribiella definitivně splní vaše požadavky. Psí vodítko je z pevného polyesteru s poloprůhlednými plastovými a gumovými detaily.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
255 Kč
Kategorie: Na krásu

Vodítko s motivy vodních hrátek potěší páníčky a ochrání pejsky před útěkem!

Vodítko pro psa Ferribiella je vyrobené z vysoce odolného polyesteru a můžete je v klidu vyprat a používat tak často, jak potřebujete. 

Odborníci na psí hrátky, lázně a oblečení ve Ferribielle znají psí nároky na pohodlí a jdou jim vstříc. Pořiďte svému pejskovi tento praktický módní výkřik a užijte si letní sezónu v bezpečí a maximálním komfortu!

Přihoďte k vodítku i kšírky a obojek a sestavte celý vodní stylový set!

Velikost:

2 cm x 120 cm

Snímek obrazovky 2024-07-01 v 11.39.46

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu