Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Čištění uší - vlhčené ubrousky FERRIBIELLA

Specializované ubrousky na čištění psích nebo kočičích uší. 

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
69 Kč
Kategorie: Kosmetika

Vytvořili jsme novou řadu pečujících ubrousků pro psy a kočky. Hygiena, péče a pohoda vašeho mazlíčka bude od nynějška ještě snazší. Různé vůně a praktické balení vám umožní optimálně upravit produkt podle vašich očekávání. Nové, vlhčené ubrousky se řídí filozofií značky Ferribiella, která je vždy zaměřena na vysokou kvalitu a péči o každou jednotlivou složku pro přirozenou, šetrnou a účinnou dezinfekci srsti a kůže psů a koček.

Složení obsahuje extrakt z islandského lišejníku, mandlový olej, částice proti zápachu a mikrofiltrovanou, čistou vodu. 
 
Islandský lišejník má silný antioxidační a protizánětlivý účinek. Lišejníkové kyseliny, které obsahuje, mají silný bakteriostatický účinek. Díky polysacharidům a slizu má krycí a ochranný účinek na povrch kůže. 
 
Mandlový olej   je přírodní produkt oceňovaný již od starověku s enormními pečujícími a léčivými vlastnostmi. Obsahuje Omega-9 mastné kyseliny a vitamín E. Mandlový olej nedráždí pokožku. Hydratuje a pečuje o citlivou pokožku uší čtyřnožců. 

Složení: Aqua, Cocoyl Glutamát disodný, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Pentadecalactone, Glycerin, Extrakt Cetraria Islandica, Fenoxyethanol, Benzoát sodný, Kyselina citronová

20kusů v balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu