Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Víte, co obsahují granule, kterými krmíte Vaše čtyřnohé mazlíčky?

Dopřejte jim jídlo, které si opravdu zaslouží! 

 

Ani ty nejdražší granule nebývají z příliš kvalitních surovin, jak si mnozí myslí. Jsou dělané z různých zbytků, které by se jinak normálně vyhodily. A přitom by si Vaši pejsci kvalitní jídlo zasloužili! 

 bibi_ilustrace na blog_stari3

Celkem 40 % českých domácností vlastní psa, což je úžasné a skvělé, že tady s námi jsou. Bohužel, podle vědy jsou „vadní“. Psi s námi nežijí tak dlouho, jak by mohli a umírají mladí. A my se ptáme, proč?  

Psi žijí s velmi děsivými statistikami, které musíme hledat po celém světě.  Ve Velké Británii je u psů diabetes na 90 %, v Severní Americe je obezita u 60 % psů. Ta tyto zvířata sužuje a procenta pořád stoupají. Ale to není to nejhorší. Nejděsivější statistikou ze všech, která naše mazlíčky ničí po celém světě, je rakovina. Jeden ze dvou psů, je diagnostikován s rakovinou. A výzkumy ukazují, že žádný jiný druh na planetě není ničen rakovinou, tak jako psi a vědci si neví rady, proč tomu tak je. 

 

Když Broad Institute pořádal rozsáhlou studii ohledně rakoviny, zjistili informace, které nechávají lidi s otevřenou pusou dokořán. Ukázalo se, že pouze 10 % případů rakoviny je způsobeno genetikou. Zbylých 90 % je způsobeno vlivem životního prostředí a životního stylu. Co vlastně způsobuje rakovinu? Je to stres, nadváha, infekce, sedavý životní styl a nedostatek pohybu, znečištění ovzduší a toxiny. Největší příčinou rakoviny je strava. Podle vědců je to nejdůležitější kus, na který je třeba se zaměřit. Říká nám, že 30 – 40 % rakoviny lze předejít upravením jídelníčku.

 

V dnešní době si psy bereme domu jako mazlíčky. Učíme je povelům, aby nás poslouchali. Chceme, aby nám rozuměli. Chceme, aby se přizpůsobili našemu životnímu stylu. Ale nedáváme jim na výběr, co se týče jejich stravy. My vybíráme, co se dostane do jejich misky a dáváme jim na výběr 2 možnosti: Buď to sníš nebo budeš o hladu.  

V dnešních dnech, kdy riziko rakoviny stoupá každým dnem, je potřeba si uvědomit, čím vlastně krmíme naše mazlíčky. Je potřeba začít krmit jinak, aby se toto riziko snížilo. Je potřeba je krmit zdravějším a čerstvým krmením.  

 

Dopřejte proto svým mazlíčkům zdravou a vyváženou stravu, která výrazně posílí jejich imunitu a zajistí jim kvalitnější život. Vyzkoušejte krmení BiBi FOOD - vařené jídlo pro psy!

 prechod_new

U vařeného jídla jste si vždy jisti co svému miláčkovi servírujete. Nedáváte svým miláčkům žádné karcinogenní složky, které většinou bývají dobře ukryté v granulích. Nemusí to být pouze Éčka, ale různá pojiva surovin či další dochucovadla. Přece si taky nedáváte do jídla dochucovadla, které nejsou tím pravým ořechovým.  

 

Jak může BiBi FOOD pomoci Vašim zvířecím miláčkům?

 

1. Díky vyvážené stravě se u psů výrazně snižuje riziko výskytu rakoviny.

 • Vždy servírujete opravdu jen to co jste si sami navařili, nebo u nás objednali
 • v krmivu nejsou schované karcinogenní látky v podobě pojiv, barviv a konzervantů, které jsou běžně používané při výrobě komerčních krmiv

2. Kvalitní jídlo podporuje růst srsti a zabraňuje nadměrnému vypadávání chlupů.

 • nadměrné vypadávání srsti může být způsobeno různými alergickými reakcemi, které nejsou jinak zjistitelné,
 • i v kvalitních granulích se může objevit jedna látka, které může nadělat neuvěřitelnou paseku
 • díky vyváženému poměru živočišné a rostlinné stravy, pejsci přijímají veškeré potřebné minerály a vitamíny

3. Jídlo BiBi FOOD zlepšuje zažívání psů a prodlužuje jejich život.

 • jelikož vařená strava je dobře stravitelná, tak se snižuje riziko různých zažívacích potíží, které jsou častým výskytem při krmení granulemi
 • vařená strava má výhodu také v tom, že všechny potřebné minerály a vitamíny zůstávají v těle pejska a minimum těchto prospěšných látek jdou z těla ven

 

 

Výhody vařené stravy

 • Vyrobeno z masa, ovoce a zeleniny
 • Lehce stravitelná, čerstvá a vyvážená psí strava
 • Vytvořeno naším veterinárním odborníkem na výživu
 • Maximální zachování přirozených nutričních hodnot
 • Bez průmyslově přidaných látek a kafilerních mouček
 • Žádné další vedlejší produkty

 

Investujte do svého zvířecího kamaráda chytře. Zdravá strava znamená méně časté návštěvy veterináře a ušetřené peníze za nákladné léčby.Reference našich zákazníků

Snímek obrazovky 2020-11-13 v 19.34.03Vyzkoušejte kvalitní krmení BiBi FOOD

 

Pomozte Vašemu pejskovi k lepšímu zdraví a ke kvalitnějšímu životu! Díky široké nabídce vařených jídel si může Váš miláček vychutnávat opravdu pestrou a vyváženou stravu, která znatelně posílí jeho imunitu. 

 

Je pro Vás pejsek také člen Vaší rodiny? Dopřejte mu plnohodnotný život, o kterém se mu s granulemi ani nesnilo. 

 

 • Posílí celkové zdraví a bojuje proti rakovině u Vašeho zvířecího kamaráda
 • BiBi Food vyrábíme z lehce stravitelných a čerstvých potravin (z masa, ovoce a zeleniny)
 • Dlouhodobě ušetří Vaše peníze díky méně častým návštěvám veterináře
Zpět do obchodu