Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Vánoční ozdoby

Hračka, která ozdobí váš vánoční stromeček a potěší vašeho společníka! Plyšová ozdoba má speciální lano, které se skvěle hodí na aportování a chytání. To není konec překvapení! Uvnitř má pískátko, jehož zvuk zapadne do vánoční atmosféry.

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
215 Kč

Hledáte pro svého pejska vánoční dárek, který překvapí nejen jeho, ale i všechny ostatní členy domácnosti? Vsaďte na originalitu s produkty italské značky Ferribiella.  

Hračka pro psa vánoční koule je produkty, které bude váš pes milovat! Nevyžaduje ani balení - váš mazlíček si ho najde pod vánočním stromečkem sám :) 

 Pozornost! Neexistují žádné nezničitelné hračky. Je třeba mít na paměti, že hra zvířete by měla vždy probíhat pod dohledem opatrovníka. Výrobek není vhodný ke spotřebě. Aby se zabránilo zranění, měla by být hračka pravidelně kontrolována, zda není poškozená nebo uvolněné části, a v případě potřeby je vyměňována. 

Rozměry: 9 x 23 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu